Elektronik sigara nereden alınmalı?

Pxn

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1600-2060-B450-16GB-165Hz-RD 553-Dart-QCK+
Meslek
Otlu Çörekli Börek
Elektronik sigara almak istiyorum, fazla bütçe ayrimak istemiyorum. Fakat düşük bütçede puff gibi kullan at ürünler var.
Şu an güvenilir ve uygun fiyatlı satan yerler nerelerdir?
Bir arkadaşım oturduğu yerde telefoncuların bile sattığını söyledi. Telefoncudan alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

AliEn38

Kilopat
2 sene önce kadıköy de her yerde satılıyordu ama şu an bilmiyorum orijinalliğini sorgulayabildiğiniz(QR kod vs.) Ürünü alabilirsiniz.
Ama almadan alıcağınız ürünün size göre olup olmadığını araştırın, birkaç tanıdığım alıp kullanmadı.
3 sene önce AliExpress'ten Aegis X ve zeus X almıştım orijinal ikisi de fakat satıcı artık Türkiye'ye satış yapmıyor.
geekvape-aegis-x-mod.jpg
Düşük bütçede bunun gibi bir şey mi arıyorsun?
rBNaNmBIb3eAdQf9AADMoMwbkhQ915.jpg

KS
KS
Pxn

Pxn

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1600-2060-B450-16GB-165Hz-RD 553-Dart-QCK+
Meslek
Otlu Çörekli Börek
Hocam önceden sorsaydınız alınır derdim ama şu an masraflı biraz onun yerine sarma içebilirsiniz.

Sigarayı bırakalı çok oldu, nargile yerine alternatif arıyorum aslında.

2 sene önce kadıköy de her yerde satılıyordu ama şu an bilmiyorum orijinalliğini sorgulayabildiğiniz(QR kod vs.) Ürünü alabilirsiniz.
Ama almadan alıcağınız ürünün size göre olup olmadığını araştırın, birkaç tanıdığım alıp kullanmadı.
3 sene önce AliExpress'ten Aegis X ve zeus X almıştım orijinal ikisi de fakat satıcı artık Türkiye'ye satış yapmıyor.
Eki Görüntüle 1595542
Düşük bütçede bunun gibi bir şey mi arıyorsun?
Eki Görüntüle 1595544

Evet küçük olmasını tercih ederim, fiyatlar hakkında bilginiz var mı? Ve bunların hepsi yurtdışındamı üretiliyor?

Yukarı