Elektronik sigara öneri

shellterd

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yakın zamanda elektronik sigara almayı planlıyorum ama ne almam gerektiği hakkında pek bir fikrim yok. Almayı planladığım modeli aşağıya bıraktım. Fiyat çok fark etmez.

O podu almaktansa eğer kartuşlu (veya hazır coil de denebilir) sistemde bir ürün alacaksanız Smok RPM 40 çok tavsiye ediliyor bilginiz olsun. Forum-Telegram-Kalan birkaç Facebook Grubu üzerinden referanslı satıcılardan temin etmenizi öneririm. 3 yılı aşkın buharcıyım yardımcı olurdum ancak artık yoruldum. Devamlı sıfırdan anlatmak zor geliyor, Facebook gruplarında veya internette hangi cihazın ne olduğu ne işe yaradı vs. her şey yazıyor. Yine de kısaca şunları öğrenmenizi ve ona göre karar vermenizi öneririm;

*DL atomizer nedir?
*MTL atomizer nedir?
*POD nedir?
*Mod nedir?
*Kartuş - Hazır Coil nedir?
*Likit içeriği olan Aroma-VG-PG nedir?

Bunları öğrenip sonrasında en mühim kısım olan hazır coil veya kartuşlu bir sistem mi alacaksınız yoksa yeniden sarılabilir yapısı olan benim de 3 yıldır kullandığım çok daha performanslı ve ekonomik bir atomizer mi alcaksınız? Bunları araştırıp öğrenmeniz ve sonra karar vermeniz lazım.

Evet buhar da zararlı ancak katı+gaz karışımı değil. Sıvı+gaz karışımı. Yani kansere sebep olan zifir yok. Bu bağlamda daha sağlıklı veya daha zararsız denebilir. Elbette hepsi zararlı ancak daha kötüsü varken daha az zararlısını tercih etmek bir adım sayılıyor. Özellikle oldukça fazla nikotin bağımlısı bu sayede sigarayı bıraktı.

O podu almaktansa eğer kartuşlu (veya hazır coil de denebilir) sistemde bir ürün alacaksanız Smok RPM 40 çok tavsiye ediliyor bilginiz olsun. Forum-Telegram-Kalan birkaç Facebook Grubu üzerinden referanslı satıcılardan temin etmenizi öneririm. 3 yılı aşkın buharcıyım yardımcı olurdum ancak artık yoruldum. Devamlı sıfırdan anlatmak zor geliyor, Facebook gruplarında veya internette hangi cihazın ne olduğu ne işe yaradı vs. her şey yazıyor. Yine de kısaca şunları öğrenmenizi ve ona göre karar vermenizi öneririm;

*DL atomizer nedir?
*MTL atomizer nedir?
*POD nedir?
*Mod nedir?
*Kartuş - Hazır Coil nedir?
*Likit içeriği olan Aroma-VG-PG nedir?

Bunları öğrenip sonrasında en mühim kısım olan hazır coil veya kartuşlu bir sistem mi alacaksınız yoksa yeniden sarılabilir yapısı olan benim de 3 yıldır kullandığım çok daha performanslı ve ekonomik bir atomizer mi alcaksınız? Bunları araştırıp öğrenmeniz ve sonra karar vermeniz lazım.
Yardımlarınız için teşekkür ederim. İnternette araştırıp bakacağım dediğiniz şeylere.

Yardımlarınız için teşekkür ederim. İnternette araştırıp bakacağım dediğiniz şeylere.
Biraz ön bilgi edinin. Kartuş veya hazır coil sistemlerin ne kadar masraflı olduğunu, bunun yerine yeniden sarılabilir ve kendi kullandığım mesela ZEUS X'in 1 paket pamuk ve doğru 4 parça tel ile 1 yıl nasıl götürdüğünü vs. anlatırım :)

Biraz ön bilgi edinin. Kartuş veya hazır coil sistemlerin ne kadar masraflı olduğunu, bunun yerine yeniden sarılabilir ve kendi kullandığım mesela ZEUS X'in 1 paket pamuk ve doğru 4 parça tel ile 1 yıl nasıl götürdüğünü vs. anlatırım :)
Konuyu hortlattım ama arkadaşın yaşadığını yaşıyorum. Sigarayı bırakmak için elektronik sigara alacağım ikinci el. Dl ve mtl atomizerin farkına baktım fakat gözle nasıl anlayabilirim ? İkinci el alırken boşuna ciğer çekimi ciğeri yoran bir şey almak istemem. Alacağım atomizer rba mı rda mı rta mı nasıl anlayacağım ? Yardımcı olabilirseniz cidden çok iyi olur. Teşekkürler

Biraz ön bilgi edinin. Kartuş veya hazır coil sistemlerin ne kadar masraflı olduğunu, bunun yerine yeniden sarılabilir ve kendi kullandığım mesela zeus X'in 1 paket pamuk ve doğru 4 parça tel ile 1 yıl nasıl götürdüğünü vs. anlatırım :)

Ben de konuyu hortlatayım. Zeus X asla almasın kimse eğer birileri burada okuyorsa görsün bunları. Atomizerin dizaynı hatalı ve spitback (çiğ buhar) sorununa sahip ve hiçbir şekilde düzelmiyor. Her zeus X'de var bu. Yeni kullanıcılar belki anlamayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı