Elektronik sigara önerisi

Federikos

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Çevremdeki tobacco shoplara baktım satışını yapmıyorlarmış (doğal olarak :D) internet üzerinden satışını yapan sitelere baktım fakat hiç güven verici durmuyor ve birkaç konuya baktım dolandırıcı çıkabilme ihtimalinin olduğunu söylemişler. Güvenilir bildiğiniz yurt dışı, yurt içi site var mı? Veya elden Antalya'da satışını yapan yerde olur.

Elden almayın. Tobacco shoplarda bulamazsınız çünkü yasaklı ürün. İnternetten cihazda sorun yaşayacağınızı düşünmemekle birlikte. Podmod dışında bir ürün arıyorsanız yerli üreticileri tercih edebilirsiniz. Her bütçeye yönelik ürünler var yerli olarak. Ha yine de telegram ya da forumdan 2.el de alabilirsiniz. 2.el piyasada ürün çeşitliliği daha fazla. Yurt dışında yaşayan birisi size havaalanı yoluyla getirecekse yurt dışını düşünün, gümrükte takılma ihtimali var. 0 ürün alacaksanız yine forumlara bakabilirsiniz. Bütçeniz nedir, aradığınız ürün tipi nedir?

Likit konusunda ise kendiniz hazırlayın, zira premium likitler genelde çakma oluyorlar. Yerlilere de ben güvenemiyorum üretim koşulları nedir vs diye. İlke Kimya'yı öneririm.

Çevremdeki tobacco shoplara baktım satışını yapmıyorlarmış (doğal olarak :D) internet üzerinden satışını yapan sitelere baktım fakat hiç güven verici durmuyor ve birkaç konuya baktım dolandırıcı çıkabilme ihtimalinin olduğunu söylemişler. Güvenilir bildiğiniz yurt dışı, yurt içi site var mı? Veya elden Antalya'da satışını yapan yerde olur.
Sigara içme ölürsün ölürsün 😡

Yeni konular

Geri
Yukarı