Elektronik sigara önerisi

t2005cpkn

Centipat
Selam arkadaşlar, Bu elektronik sigarayı alacağım fakat fazla bir bilgim yok. Çok fazla param da yok ve en uygunu bunu bulabildim. Sizce nasıl? Önerir misiniz? Bunu alırken yanında 0 nikotin likit alacağım yani bunu. Sizin fikriniz nedir sizce bu alacaklarım iyi mi? Önerilir mi? Ve ilk defa elektronik sigara kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, Bu elektronik sigarayı alacağım fakat fazla bir bilgim yok. Çok fazla param da yok ve en uygunu bunu bulabildim. Sizce nasıl? Önerir misiniz? Bunu alırken yanında 0 nikotin likit alacağım yani bunu. Sizin fikriniz nedir sizce bu alacaklarım iyi mi? Önerilir mi? Ve ilk defa elektronik sigara kullanacağım.

Hocam site pek güvenilir gelmedi. Ayrıyeten elinizde patlayabilir böyle şeylerin şakası olmaz. Tavsiyem juul almanız.

Alma bence bende almıştım 15 gün dayanabildim sıkıldım attım sonra.

Hocam site pek güvenilir gelmedi. Ayrıyeten elinizde patlayabilir böyle şeylerin şakası olmaz. Tavsiyem juul almanız.
Juul farkı nedir? fazla bir bilgim yok dediğim gibi :(

Genel olarak önermiyorum. Sadece güvenilir olduğuna dikkat et. Geçen abim dolandırılmıştı.
Hiç aklıma gelmedi dolandırılma ihtimali, internetten nerden alacağıma karar veremedim bir türlü. Önerdiğiniz bir site var mı acaba? elektronik sigara satan ilk site burası çıkıyor.
Edit : Kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçeceğim, yani dolandırılma ihtimalini kaldıracağım. + sadece orijinal mi değil mi onu bilmiyorum. Tabii orijinal diyorlar o ayrı konu.

Alma bence bende almıştım 15 gün dayanabildim sıkıldım attım sonra.
Sıkılacağımı sanmıyorum.

Son düzenleme:
Hiç aklıma gelmedi dolandırılma ihtimali, internetten nerden alacağıma karar veremedim bir türlü. Önerdiğiniz bir site var mı acaba? elektronik sigara satan ilk site burası çıkıyor.
Edit : Kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçeceğim, yani dolandırılma ihtimalini kaldıracağım. + sadece orijinal mi değil mi onu bilmiyorum. Tabii orijinal diyorlar o ayrı konu.
Benim onerdigim ayri bir site yok. Kapida kredi kartiysa sikinti yok bakip odersiniz. Ama satici whatsappdan filan odeme isterse o zaman sikinti.

Benim onerdigim ayri bir site yok. Kapida kredi kartiysa sikinti yok bakip odersiniz. Ama satici whatsappdan filan odeme isterse o zaman sikinti.
Yurt dışından uygun fiyata elden getirtebilirim. Ayın 9.unda gelicem.
Güncelleme : Düşündüm ve 5000 çekimlik almaya karar verdim. İlk defa kullanacağım için şimdilik böyle yapacağım. Siteyi de araştırdım bazıları dolandırıcı diyor bazıları ise güvenilir. O yüzden daha düzgün bir site buldum ve buradan alacağım. Link
Yurtdışı ile uğraşmak istemiyorum.

Güncelleme: Düşündüm ve 5000 çekimlik almaya karar verdim. İlk defa kullanacağım için şimdilik böyle yapacağım. Siteyi de araştırdım bazıları dolandırıcı diyor bazıları ise güvenilir. O yüzden daha düzgün bir site buldum ve buradan alacağım. Link
Yurt dışı ile uğraşmak istemiyorum.

Vozol bar iyidir 2,3 haftada biter.
Apple enerjy aromasini öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı