Elektronik sınavda fotoğrafıma benzemezsem ne olur?

Makaleler
1
Cuma günü ehliyet için elektronik sınava gideceğim. Giriş belgesindeki ve kimliğimdeki fotoğraflara şu anda pek benzemiyorum. Hem biraz kilo aldım hem sakalım yokken şimdi fazla uzadı ve gözlük takıyorum. Arkadaşım, sınavda ekranda kamera var orası senin yüzünü taramadan sınava giremezsin dedi. Açıkçası sadece 1 sınav için tıraş olmak istemiyorum. Kamera beni tanımazsa ne yapmam gerek?

Bence sen keyfine göre takıl; sistem veya görevliler de keyfine göre karar versin. Ama sonra da kızma neden sınava giremedim, alınmadım diye.

Bence sen keyfine göre takıl; sistem veya görevliler de keyfine göre karar versin. Ama sonra da kızma neden sınava giremedim, alınmadım diye.
Şimdi ne yararı var bu yorumun? Sırf milleti haşlayacağım diye saçma sapan şeyler yazmak zorunda değilsin. Atılacak yasal bir yol biliyorsan söyle, bilmiyorsan da söyleme. Sanki keyiflerine göre karar versinler dedik.
Sınavdan çıktım, makine öğrenmesi ile mi kontrol ediliyor bilmiyorum fakat benim tamamen değişmiş halimi bile doğruladı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı