Eleştiri/Podcast Kanalı Açmak

Limosed

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. 15 Yaşındayım ve uzun süredir istediğim eleştiri/podcast kanalını artık açmaya karar verdim. Abartısız 10 yaşımdan beri kendi fikirlerimi belirteceğim bir kanal açmayı istesem de, insanların beni ciddiye alması için yaşımın büyümesini bekledim. Sesimin iyi olduğunu ve fikirlerimin kendini dinletebilecek durumda olduğunu düşünüyorum. Gündemdeki olayları kendi fikirlerimle değerlendirecek, düşüncelerimi söyleyecek ve bunu kanalıma yükleyeceğim. Sizce mantıklı bir karar mı?

Eğer gerçekten de iyi konuşuyorsanız. Gerçekten etkileyici bir insansanız neden olmasın. Hatta podcast ve eleştiriye bayılırım eğer yaparsanız bakmak isterim.

Merhaba. 15 Yaşındayım ve uzun süredir istediğim eleştiri/podcast kanalını artık açmaya karar verdim. Abartısız 10 yaşımdan beri kendi fikirlerimi belirteceğim bir kanal açmayı istesem de, insanların beni ciddiye alması için yaşımın büyümesini bekledim. Sesimin iyi olduğunu ve fikirlerimin kendini dinletebilecek durumda olduğunu düşünüyorum. Gündemdeki olayları kendi fikirlerimle değerlendirecek, düşüncelerimi söyleyecek ve bunu kanalıma yükleyeceğim. Sizce mantıklı bir karar mı?

Hadi video çekeyim metin falan uğraşmam direkt aklıma geleni söyleyeyim gibi bir hayaliniz olmasın. Öncelikle diksiyonunuz iyi olmalı. Mutlaka metin hazırlayın ve genel konulardan bahsetmeyin aynı konu hakkında binlerce video varken sizin yeni kanalın videosu hem izlenmez hem de tepki çeker.

Geri
Yukarı