Elim titriyor

HD4450

Kilopat
Sinirlenince üzülünce ve korkunca elim dizim titremeye başlıyor. Bu yüzden hep kortum sanıyorlar. Az önce başka bir yazıda gördüm: Meditasyon yapmak iyi gelir mi?

Meditasyon yerine kontrolü elinize almayı deneyin. Meditasyon sakinleşmeye yöneliktir diye biliyorum. Yanılıyorsam arkadaşlar uyarsın. Zihninizde kendinizle yüzleşmenizi öneririm. Bunu kendinizle konuşarak ya da zihnen kendinizle konuşarak çözmenizi öneririm. Kendiniz engel olamıyorsanız doktora görünün.

Bu normal bir şey zaten? İnsanlar korktuklarında, sinirlendiklerinde, heyecanlandıklarında bir yerleri titrer.

Benimki bayağı belirgin şekilde oluyor ve ailem bile bugun bir adam ben evden çıkarken geldi. Herif hırsız damgası vurdu bana. Sinirlendim elim ayağım titriyor annem çıktı evden gördü kavga ettiler adamla linç etti bayağı beni adam eelim titriyor diye annem neden korkuyon diye dalga geçti.

Küçük yaşta oluyordu bende artık olmuyor. Yalnız iğneden iplik geçirmek gibi hassas işler yaparken sürekli elim titrer. Jenga bile oynayamam elimin titremesinden.

Geri
Yukarı