Elimdeki eklemleri oynatabiliyorum fakat acıyor

ıLoveBhop

Decapat
Daha fazla  
Aşağıda verdiğim ekran görüntüsündeki yerleri elimde oynatabiliyorum yumruk yaptığımda oradaki damarlar sağ tarafa doğru kayıyor bu sadece sol elimde oluyor normalde yapınca acımıyordu bir sorun yoktu fakat bu sabah istemsizce yaptığımda acıdığını fark ettim.

Screenshot_1.png

Bu bir kemik hastalığımı ne olduğunu bilen var mı duruma göre doktora gideceğim.

Biz doktor değiliz arkadaşım en sağlıklı bilgiyi doktor verir doktora gözükmelisin.

Sadece bu tarzda hastalığı olan veya aynı sorunu yaşayan başka arkadaşımız var mı diye merak etmiştim amacım sizden bilgi almak değil aslında sadece bunu merak etmiştim aynı sorunu yaşayanın olup olmadığını.

Söylediklerinizden çok net anlaşılmıyor dedikleriniz.
Diğer elinle mi o kemikleri oynatıyorsun? Normal Sol elinle el hareketleri yapınca sorun olmuyor mu?
Damr diyorsun Sağ elinle sol elini oynatınca mı bu damarlar kaydığını söylüyorsun yoksa normal elini hareket ettirince de mi damar hareket kayıyor?

Söylediklerinizden çok net anlaşılmıyor dedikleriniz.
Diğer elinle mi o kemikleri oynatıyorsun? Normal Sol elinle el hareketleri yapınca sorun olmuyor mu?
Damr diyorsun Sağ elinle sol elini oynatınca mı bu damarlar kaydığını söylüyorsun yoksa normal elini hareket ettirince de mi damar hareket kayıyor?
Hayır sadece yumruk yapıp sıktığımda sol tarafa doğru kemikler kayıyor sadece sol elimde oluyor.

Geri
Yukarı