Elimdeki G304 sahte midir?

orjinal.jpg

Orijinal demiş G304 fare için. Yine de alacağınız ürün için yorumu bol olan (Ürünün kendisine ve aynı satıcıya yapılan yorumdan bahsediyorum burada.) Satıcılardan almaya çalışın bir dahaki sefere. Evet bir tık pahalı olabilir ama güvende olursunuz. Bir de orijinal cihazlarda taktığın an Windows yazılımını yüklüyor. Logitech olsun Razer olsun USB'den bağladığım anda karşıma yazılım yükleme ekranı geliyor. (Windows 10 - 11 için geçerli bu.) Soruyor yani G HUB'u, Razer'i kurmak ister misiniz?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1413010

Orijinal demiş G304 fare için. Yine de alacağınız ürün için yorumu bol olan (ürünün kendisine yapılan yorumdan bahsediyorum burada.) Satıcılardan almaya çalışın bir dahaki sefere. Evet bir tık pahalı olabilir ama güvende olursunuz.

Hocam başlığı modlar değiştirmiş ben sipariş verdim dün.
Eki Görüntüle 1413010

Orijinal demiş G304 fare için. Yine de alacağınız ürün için yorumu bol olan (ürünün kendisine ve aynı satıcıya yapılan yorumdan bahsediyorum burada.) Satıcılardan almaya çalışın bir dahaki sefere. Evet bir tık pahalı olabilir ama güvende olursunuz. Bir de orijinal cihazlarda taktığın an Windows yazılımını yüklüyor. Logitech olsun Razer olsun USB'den bağladığım anda karşıma yazılım yükleme ekranı geliyor. (Windows 10 - 11 için geçerli bu.) Soruyor yani G HUB'u, Razer'i kurmak ister misiniz?

Hocam o Logitech de olmayabilir mi? G213 ve G432 de kullanıyorum hiçbirini taktığımda öyle bir ekran gelmedi sadece Razer faremde geldi.

Son düzenleme:
Hocam o Logitech de olmayabilir mi? G213 ve G432 de kullanıyorum hiçbirini taktığımda öyle bir ekran gelmedi sadece Razer faremde geldi.

Bilemem kaliteli hissettiriyor mu? Dandik hissettiriyorsa muhtemelen sahtedir. Şu ana kadar da sahtesini de ilk defa gördüm. 🧐 Logitech G300s, G213 aynı şekilde Razer Viper Mini hangisini takarsam takıyım anında ekrana logosu gelip "Yüklensin mi?" diye soruyor Windows.

Bilemem kaliteli hissettiriyor mu? Dandik hissettiriyorsa muhtemelen sahtedir. Şu ana kadar da sahtesini de ilk defa gördüm. 🧐 Logitech G300s, G213 aynı şekilde Razer Viper Mini hangisini takarsam takıyım anında ekrana logosu gelip "yüklensin mi?" diye soruyor Windows.

Allah Allah G213'ü bilmiyorum ama kulaklığı aldım ilk takınca sormadı.

Ben Zoccoshop'dan aldım. G Hub tanıyor sahte değil. Ancak kalite anlamında hayal kırıklığı. Makro tuşlar sallanıyor, bugüne kadar kullandığım en kötü Logitech.

Ben Zoccoshop'dan aldım. G HUB tanıyor sahte değil. Ancak kalite anlamında hayal kırıklığı. Makro tuşlar sallanıyor, bugüne kadar kullandığım en kötü Logitech.

Tamir görmüş ya da 14 gün iade kapsamında üzerinde oynanmış bir cihaz almış olabilirsiniz.

G432'de USB ses kartına sahip format atınca sormadı veya başka bir PC'ye takınca oto inmedi.

• G HUB'da gözüküyor mu, kulaklık? Bazı çok eski cihazlarda ya da G HUB'da tam olarak desteklenmeyen cihazları yüklemiyor.
  • Bu cihaza göre değişiyor. Mesela M171 taktığım zaman Logitech Options'u yüklüyor.
  • Mesela bende de G332 var lakin G HUB'da gözükmüyor. Aynı şekilde bağladığım zaman yüklemiyor. Yazılım desteği olanları yüklüyor sadece.

Son düzenleme:
Tamir görmüş ya da 14 gün iade kapsamında üzerinde oynanmış bir cihaz almış olabilirsiniz.

• G HUB'da gözüküyor mu, kulaklık? Bazı çok eski cihazlarda ya da G HUB'da tam olarak desteklenmeyen cihazları yüklemiyor.
  • Bu cihaza göre değişiyor. Mesela M171 taktığım zaman Logitech Options'u yüklüyor.
  • Mesela bende de G332 var lakin G HUB'da gözükmüyor. Aynı şekilde bağladığım zaman yüklemiyor. Yazılım desteği olanları yüklüyor sadece.
Güvenlik bandı olan bir paketin daha önce açılma ihtimali var mı?

Güvenlik bandı olan bir paketin daha önce açılma ihtimali var mı?

Var. Güvenlik bandrolü üstünde. Yırtmadan altından açıyorum kontrol etmek için. Zira bozuk dediğim zaman çok uğraştırıyorlar. Bozuk olduğunu anlarsam aynı şekilde paketleyip beğenmediğimi belirterek geri yolluyorum.
Lakin bir de işin şu boyutu var. Açılıp beğenilmemiş cihazları kullanıcıya yeni güvenlik bandı takıp tekrar yolluyorlar. İade ürünleri çöpe gitmiyor ya da 2. el sayılmıyor maalesef. ( Bu durum mağazalarda da aynı. 14 gün iade hakkından bahsediyorum burada.) Birisi içeriğini değiştir ve satıcı anlamaz ise elinize sıfır diye aldığınız sorunlu cihazlar gelebiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı