Elimdeki Skinlerin Çıkartmalar İle Değerini Nasıl Belirlerim?

ZortX

Kilopat
Makaleler
5
Elimde sticker bulunan 3 tane AK-47 skini var. Bir keresinde Steam cüzdanımda fazladan para biriktiği için öylesine pazarda geziniyorken bu stickerlı AK-47 almışım ve aylarca envanterde durmuş. Şimdi ise değendirmek istiyorum çünkü kullanmayacağım, envanterde kalmasının da bir anlamı yok.
AK-47 skinlerinin değeri 12.50TL, özellikle bir tanesi var 4 tane Virtus. Pro | Köln 2016 çıkartması var ve şu an çıkartmaların tanesinin değeri 24TL civarında. Şimdi ben bunu nasıl sticker ile birlikte değerlendirebilirim, değerini nasıl hesaplayabilirim ve nerelerde rahat bir şekilde satabilirim?

1594129453352.png

Steam profilim: Steam Community :: GryAsl

Elimde sticker bulunan 3 tane AK-47 skini var. Bir keresinde Steam cüzdanımda fazladan para biriktiği için öylesine pazarda geziniyorken bu stickerlı AK-47 almışım ve aylarca envanterde durmuş. Şimdi ise değendirmek istiyorum çünkü kullanmayacağım, envanterde kalmasının da bir anlamı yok.
AK-47 skinlerinin değeri 12.50TL, özellikle bir tanesi var 4 tane virtus. Pro | Köln 2016 çıkartması var ve şu an çıkartmaların tanesinin değeri 24TL civarında. Şimdi ben bunu nasıl sticker ile birlikte değerlendirebilirim, değerini nasıl hesaplayabilirim ve nerelerde rahat bir şekilde satabilirim?

Eki Görüntüle 609551

Normal Steam pazarına koyarsanız kimse bunlar var diye satın almaz. Stickerları ile değerli olduğunu düşünüyorsanız ByNoGame'de satabilirsiniz. İster pazarına koyun ister direkt onlara satın.

Not: Direkt ByNoGame'e satarsanız değerinden düşük satın alırlar.

AK-47 skinlerinin değeri 12.50TL, özellikle bir tanesi var 4 tane virtus. Pro | Köln 2016 çıkartması var ve şu an çıkartmaların tanesinin değeri 24TL civarında. Şimdi ben bunu nasıl sticker ile birlikte değerlendirebilirim, değerini nasıl hesaplayabilirim ve nerelerde rahat bir şekilde satabilirim?

Eki Görüntüle 609551

Kimse üstünde o çıkartmalar var diye sana fazladan 100 TL vermez aynı fiyata satabilirsin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı