Elinizde güç olsa ₺'yi değerli hale getirmek için neler yapardınız?

Try'nin dönemini bitirip tryx, yani kripto para Türk lirasına geçerdim.
Hazinedeki paranın yarısını ekran kartı üretim tesisleri açmak için kullanırdım ve mining yapıp hazineyi 20'ye katlardım "şaak" sonra da paranın çeyreğiyle tüm elektronik aletlerin üretimine başlar ve Türkiye'de yetişebilen tüm yiyecek, pamuk vb. ürünlerin yurt dışından alınmasını engeller Türkiye'de çiftçiye destek olup yurt dışından artık hiçbir şey aldırmazdım sonra da kerkük, musul ve Batum'u işgal edip misak-ı Milli'yi gerçekleştirirdim sonra da Rusya ve Çin ile anlaşıp tüm Arap yarımadasını alırdım ve kaynakları sömürüp yurt dışına satardım sonra da Azerbaycan'ı sınırlara katıp aradaki Ermenistan'ı da kaldırıp hazar denizi'nde bir köprü kurup turan birliği'ni gerçekleştirip batıdan Yunanistan ile başlayıp Rusya ile ortaklaşa Avrupa devletlerinin tamamını işgal ederdim ve Afrika'ya da zaten iki tane atom bombası yolla biter gider madencilik yaptırırım orada da ve Rusya ve Çin'e de 100 tane atom bombası yollar her yeri işgal edip sömürüp sonra da Amerika'yı da 2 atom bombasına gider zaten alıp tüm dünya'da yeni paranın kullanılmasını sağlardım böylece değeri zaten tek para birimi yani öyle işte.
Beni Cumhurbaşkanı seçebilirsiniz 👍
Okumaya üşenenler için de hızlı okuma gözlüğü icat edeydin be reis.

Koltukta boş boş otursam düzelir herhalde. Berat Kırmızıbayrak'ı hatırlayın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı