Elle sürücü güncelleme sonrası Windows'un da güncelleme yapması

Craxes

Hectopat
Daha fazla  
Oyunlarda FPS düşmesi üzerine bir arkadaş driver güncelle demişti, ben de yaptım. WHQL sürümünü yükledim fakat aygıt yöneticisinden güncelleştir deyince o da sürücü güncelleştiriyor diye bir güncelleştirme yaptı ve Windows yaptığı değişikliği geri alsam mı bilemedim. Çünkü ekran kartımın zaten ben en yeni WHQL sürümünü yüklemiştim.

Geri alın Windows'un bulduğu sürücüler çoğunlukla eski oluyor en mantıklısı kendi sitesinden yüklemek.

Teşekkür ederim geri aldım ve Windows'un sürücümü güncellediğinde AMD softwareda olmayan ibare artık var.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,9 KB · Görüntüleme: 29
Oyunlarda FPS düşmesi üzerine bir arkadaş driver güncelle demişti, ben de yaptım. WHQL sürümünü yükledim fakat aygıt yöneticisinden güncelleştir deyince o da sürücü güncelleştiriyor diye bir güncelleştirme yaptı ve Windows yaptığı değişikliği geri alsam mı bilemedim. Çünkü ekran kartımın zaten ben en yeni WHQL sürümünü yüklemiştim.

Bence yüklesin zararı olmaz.

Bence yüklesin, zararı olmaz.
Windows'un kurduğu ekran kartı sürücüsü genelde hep eski sürüm oluyor. Kullanıcı güncel sürümü kursa bile Windows kafasına göre eski sürümü tekrar kuruyor.

Aşağıda belirttiğim ayarlamaları yapın ve sistemi yeniden başlatın. Böylece Windows bir daha sürücü kurmaya çalışmayacak.
Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı