Ellen Page'e Aşık Olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Hayatımda hiç aşık olmamış biriyim hatta yaşıtlarım falan sevgili olunca falan diyordum ya nasıl bir şey? Bu nasıl aşık oluyor? Ağlıyorlar falan aklım hayalim almıyordu. Hatta kendime aseksüel diyordum ki Ellen Page'e aşık olana kadar. Hayatımda böyle his yaşamadım, keşke gerçek hayatta gördüğüm birine aşık olsaydım. Hem benden yaşça büyük, hem ünlü, hem lezbiyen ama ben ona aşığım. Dünyanın en kötü şeyi juno filmi vardı 1 günde 3 kere art arda izledim ve 1 gram sıkılmadım. Her yüzünü gördüğünde mutlu oluyorum. Ne yapacağım ben? Sanki ölene kadar unutamayacağım. Büyüyüp evlensem bile aklımda kalacak. Başka kimseyi sevemeyeceğim gibi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@acv bunu beğendi.

Yakın zamanda unutursun dostum. Kafana ne kadar fazla takarsan o kadar zorlaşır. Ben de birçok kişiye aşık olmuştum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de senin yaşındayken Margot Robbie'ye çok fena tutulmuştum. Geçici şeyler bunlar merak etme.

Hem benden yaşça büyük, hem ünlü, hem lezbiyen ama ben ona aşığım.
Hem de senden kilometrelerce uzakta, senin varlığından habersizce nefes alıyor.

Çölde kutup ayısıyla selamlaşma ihtimalin daha yüksek. Vazgeç bu sevdadan :D

Buradan bir göz muayenesi için randevu alın derim :).

Tabi gevezeliği bırakırsam yaşa verip normal demek istiyorum, bir süre sonra bu duygularına kendin bile güleceksin onun için canını sıkma, rahat ol. Sakın unutma başkasını sevemem diyenler hep ilk vazgeçen olurlar yani gerçekten gönlüne dokunan birisini bulduğun anda o kişi sizi sevse bile (ki imkansız gibi bir şey) sizin için bir değeri olmayacak, gelip geçici o düşüncen.

Hayatımda hiç aşık olmamış biriyim hatta yaşıtlarım falan sevgili olunca falan diyordum ya nasıl bir şey? Bu nasıl aşık oluyor? Ağlıyorlar falan aklım hayalim almıyordu. Hatta kendime aseksüel diyordum ki ellen Page'e aşık olana kadar. Hayatımda böyle his yaşamadım, keşke gerçek hayatta gördüğüm birine aşık olsaydım. Hem benden yaşça büyük, hem ünlü, hem lezbiyen ama ben ona aşığım. Dünyanın en kötü şeyi juno filmi vardı 1 günde 3 kere art arda izledim ve 1 gram sıkılmadım. Her yüzünü gördüğünde mutlu oluyorum. Ne yapacağım ben? Sanki ölene kadar unutamayacağım. Büyüyüp evlensem bile aklımda kalacak. Başka kimseyi sevemeyeceğim gibi geliyor.

1.55 boyu var ciddi misin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı