Ellerime toz temas ettiğinde yara oluyor

drogbaformalı

Decapat
İnternetten araştırdığım ama bir türlü çözemediğim bir olay. Basketbol sporu ile uğraşıyorum ve elim topla temas ettiği zaman yıkamaz isem ellerim yanıyor, kızarıyor ve çatlaklar meydana geliyor. Ellerimde batma hissi yaşıyorum. Hastalığın ya da alerjinin ismini bilen varsa ya da çözümünü bilen varsa yazarsa sevinirim. Teşekkür ederim.

Hocam gerçekten bence bu forumu terk etmelisiniz kabalaşmak istemiyorum ama bu şekilde insanların öneri istediği Bir foruma girip napim yazmak gerçekten seviyenizi gösteriyor lütfen en kısa sürede terk edin burayı.
Not: Gülüp geçin yaşının 12'yi geçtiğini sanmıyorum.

İnternetten araştırdığım ama bir türlü çözemediğim bir olay. Basketbol sporu ile uğraşıyorum ve elim topla temas ettiği zaman yıkamaz isem ellerim yanıyor, kızarıyor ve çatlaklar meydana geliyor. Ellerimde batma hissi yaşıyorum. Hastalığın ya da alerjinin ismini bilen varsa ya da çözümünü bilen varsa yazarsa sevinirim. Teşekkür ederim.

Doktora gidin bence belki bir sıkıntı vardır çünkü ben de basketbol sporu ile uğraşıyordum ama böyle bir şey olmuyordu.

Hocam gerçekten bence bu forumu terk etmelisiniz kabalaşmak istemiyorum ama bu şekilde insanların öneri istediği Bit foruma girip napim yazmak gerçekten seviyenizi gösteriyor lütfen en kısa sürede terk edin burayı.
Not: Gülüp geçin yaşının 12'yi geçtiğini sanmıyorum.

Doktora gidin bence belki bir sıkıntı vardır çünkü ben de basketbol sporu ile uğraşıyordum ama böyle bir şey olmuyordu.
9.5 Yaşındayım hocam. Yanlış tahmin.

Benim de yaza var.
Güneşim altındaa çok durunca gözlerim gidiyor.
Uyanınca önümü göremiyorum çapaktan.

Bilmiyorsan konuşmayacaksın da düzgün bir şekilde doktora danışın dersin ya da konuyu es geçersin cevap vermezsin.
Adamın çok ağır bir hastalığı olabilir. Siz burada elinize bir şeyler sürün derseniz hastalığını tetikleyebilirsiniz. Buradan tavsiye alınmaz. Fıtık olana sopayla vuran tipler gibisiniz.
En iyisini doktor bilir doktora gidin yerine napim demek gerçekten çok mantıklı.
Ben mi napim dedim?

Geri
Yukarı