Elon Musk yeni işletim sistemli telefon çıkarabilir!

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
ABD’li ünlü muhafazakar bir siyasi yorumcu olan Liz Wheeler, paylaştığı Tweet’inde Google ve Apple’ın Twitter’ı uygulama mağazalarından kaldırmaları durumunda Musk’ın bunlara alternatif bir işletim sistemi/akıllı telefon çıkartabileceğini söyledi. Musk’ın cevabı ise şöyle oldu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
“İçtenlikle umarım ki durum o hale gelmez ama evet, eğer başka seçenek kalmazsa alternatif bir telefon yaparım."

Dostum para güç olsa da bir yere kadar bence. Android ve iOS gibi dünyaca yerelleşmiş ve sevilmiş bu iki markanın yanında deneyimsiz kalır bence.

Keza parası var diye yapıyor gibi geliyor bana. Yani bir amacı yokmuş gibi sanki. Android'e market dışı uygulama yüklenebiliyor. Birkaç aya iOS da öyle olacak.

Kaynak: Elon Musk: “Android ve iPhone’a Alternatif Yapabilirim”

Son düzenleme:
ABD'li ünlü muhafazakar bir siyasi yorumcu olan Liz Wheeler, paylaştığı Tweet'inde Google ve Apple'ın Twitter'ı uygulama mağazalarından kaldırmaları durumunda Musk'ın bunlara alternatif bir işletim sistemi/akıllı telefon çıkartabileceğini söyledi. Musk'ın cevabı ise şöyle oldu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

“İçtenlikle umarım ki durum o hale gelmez ama evet, eğer başka seçenek kalmazsa alternatif bir telefon yaparım."

Dostum para güç olsa da bir yere kadar bence. Android ve iOS gibi dünyaca yerelleşmiş ve sevilmiş bu iki markanın yanında deneyimsiz kalır bence.
Keza parası var diye yapıyor gibi geliyor bana. Yani bir amacı yokmuş gibi sanki. Android'e market dışı uygulama yüklenebiliyor. Birkaç aya iOS da öyle olacak.
Hocam İOS a nasıl market dışı uygulama yükleyeceğiz?

HM nasıl bir şey olur acaba merak ettim.

Geri
Yukarı