Elraen Jugularis Sistem 6500 TL'ye alınır mı?

couL

Hectopat
Herkese iyi günler, başlıkta belirtmiş olduğum sistemi arkadaşıma almayı düşünüyoruz. Sizlerin tecrübelerinden de faydalanmak istedik. Kasanın eksik yanları var mı? Varsa nelerdir bunları merak ediyoruz. Veya sizlerin alternatif olarak sunabileceği başka parçalar var mıdır? Bütçemiz kasa için maksimum 6500 TL'dir. Ben sistem parçalarını şu an tek tek toplamaya çalıştım ama o şekilde daha pahalıya geliyor sanırım. Sizce 3000 serisini ve amd'nin yeni işlemcilerini beklemek gerekir mi böyle bir dönemde? Yani fiyatlar daha da düşer mi yeni ekran kartları gelince bunlar genel olarak merak ettiğimiz şeyler. Kasanın linkini buraya bırakıyorum. İlginize şimdiden teşekkür ederim. Elraenn Jugularis - inventus

Ryzen 5 3600'ün GHz'si o kadar değil diye biliyorum inventus işlemci yi zorluyor diye bir muhabbet vardı galiba. Onun yerine TEKNOPANDA/GIGABYTE RTX 2060 SUPER WINDFORCE OC 8GB/AMD Ryzen 5 3600X/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce RTX RayTracing PC | ITOPYA

Bu PC'yi sadece ekran kartını GTX 1660 Super OC yaparak alabilirsiniz. Ve geri kalanına da fan alabilirsiniz.
Tavsiyeniz için çok teşekkürler. Fiyat attığınız linkte daha uyguna geliyor fakat ben şu an gigabyte 1660 super OC 6GB çift fanlı modelini kullanıyorum biraz ısınıyor açıkçası arkadaşıma ondan dolayı önermedim gigabyte modelini. Ama sizin attığınız sistemde hem işlemci bir tık daha iyi hem de ssd alanı daha geniş. Arkadaşıma atacağım bu linki sağolun.

Geri
Yukarı