Elrean Discord sebepsiz ban

ZERO74

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
MotoKurye
Elraen yani Tuğkan Gönültaş'sın. Kendi Discord sunucusundan 10 şubat günü akşam saat 6 7 gibi PC'ye geçtim ve Discord'du açtım sonra bağlı olduğum sunuculara bakayım dedım sonra baktım Elraen'nin Discord'u yoktu Google'dan sunucusunu bulup girmeyi denedim girmeyince baktım banned yazıyor. İçimden dedim ben acaba ne yaptım diye. Sonra aklıma Discord durumu geldı durumda küfürlü bir şey yazıyordu ama ben kurallarda gözümden kaçmis olabilir diye hemen o durumu kaldırdım.
Ve sonra birine ulasmaya çalıstım. Ama kimseye ulasamadım diye forum açtım arkadaşlar. Ne yapabilirim?

Küfürlü durumlar onaylı sunucularda yasak Discord gereği diye biliyorum ayrıca Discord yasaklamasa bile sunucu kendi kurallarında hiçbir şekilde küfür istemediğini belirtiyor.

Elraen yani tuğkan gönültaş'sın. Kendi Discord sunucusundan 10 şubat günü akşam saat 6 7 gibi PC'ye geçtim ve Discord'du açtım sonra bağlı olduğum sunuculara bakayım dedım sonra baktım Elraen'nin Discord'u yoktu Google'dan sunucusunu bulup girmeyi denedim girmeyince baktım banned yazıyor. İçimden dedim ben acaba ne yaptım diye. Sonra aklıma Discord durumu geldı durumda küfürlü bir şey yazıyordu ama ben kurallarda gözümden kaçmis olabilir diye hemen o durumu kaldırdım.
Ve sonra birine ulasmaya çalıstım. Ama kimseye ulasamadım diye forum açtım arkadaşlar. Ne yapabilirim?

Ben unlostun SW'de * yazdım diye banlandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı