Elveda Firefox

LiBeRTuSs

Centipat
Makaleler
3
Yer
Adana, Türkiye
Elveda Firefox... Maalesef ki seni bırakmalıyım. Lütfen bana kızma. Öncelikle Firefox'u kayırmak için elimden geleni yapardım. En iyi tarayıcı olarak görürdüm fakat, dedim insanlar neden Opera diyor? Bir yükledim ki teması, özelleştirmesi, özellikle RAM kullanımı beni benden aldı. Aklımda tek soru vardı Firefox'u aldatmalı mıyım? Ve karar verdim Firefox'u aldatıyorum. Opera yüklerken bana dedi ki yılın en iyi kararını vermiş olabilirsiniz dedi, ben de inanmamıştım fakat gerçekten de öyleymiş. Şu an yeni cici gibi Opera'mdan yazıyorum. Çok mutluyum iyi ki varsın Opera. Sizce doğru karar mı?

ErenAKKOC

Hectopat
Makaleler
9
Yer
NetSpeed ile çay içiyor. <3
Opera'nın güvenlik açıkları ve sorunları var. :D

Brave kullan hocam.

Efe10

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
Vivaldi bence Opera'dan daha iyi. Şu an Vivaldi'den yazıyorum. Firefox hiç kullanmadım bilmiyorum.

ArdaDalser

Centipat
Yer
Valve Corporation.
Elveda Firefox... Maalesef ki seni bırakmalıyım. Lütfen bana kızma. Öncelikle Firefox'u kayırmak için elimden geleni yapardım. En iyi tarayıcı olarak görürdüm fakat, dedim insanlar neden Opera diyor? Bir yükledim ki teması, özelleştirmesi, özellikle RAM kullanımı beni benden aldı. Aklımda tek soru vardı Firefox'u aldatmalı mıyım? Ve karar verdim Firefox'u aldatıyorum. Opera yüklerken bana dedi ki yılın en iyi kararını vermiş olabilirsiniz dedi, ben de inanmamıştım fakat gerçekten de öyleymiş. Şu an yeni cici gibi Opera'mdan yazıyorum. Çok mutluyum iyi ki varsın Opera. Sizce doğru karar mı?
Google Chrome adamdır. Yılların alışkanlığı chrome diğer tarayıcılara alışamıyorum.

TheGoodCowboy

Hectopat
Yer
Vahşi Batı
Yani ram kullanımı neden bu kadar önemli ki ? Sanki 20 tane site mi açık anlamadım ki. 🤨
Zaten güvenlik sorunları varmış Opera'da.
Katılıyorum, oyun oynarken bir yandan film mi izliyorlar anlamıyorum. Müzik dinleyeceksen aç Spotify dinle. Oyunda değilken RAM kullansın zaten ne önemi var ki?

batuhan_n

Centipat
Vivaldi kullanıyorum memnunum. Opera güvenlik açıkları falan mevcut.
Vivaldi bence Opera'dan daha iyi. Şu an Vivaldi'den yazıyorum. Firefox hiç kullanmadım bilmiyorum.
1614730553110.png

Hocam sanki Chrome üzerinden yazıyorsunuz gibi ama.

Yeni konular

Yukarı