Elveda PES

Bildiğiniz üzere pes artık tarihe karıştı, artık ismi efootball olacak ve bedava olacak. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bana sorarsanız mgs serisini iyi öldüremeyen konami, pes serisini de öldürdü. Eskiden FIFA'ya kafa tutan pesden eser yok.

PES 2013 nossa şarkısıyla beraber ronaldo ppsi üff ne günlerdi.

Bence ücretsiz olması iyi oldu ama bence kendi ayağına sıktı diyebilirim yeni fragmanda gayet her şey güzel ve harika görünüyor diğer bir düşüncemse neden ücretsiz yaptı? Acaba FIFA'ya karşı yenilgisini kabul mu etti? Kafamda deli sorular ama bu videoda ümidi izleyin derim;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam yüksek ihtimalle artık FIFA'yla yarışamadığı için ücretsiz yaptı FIFA'yla yarışamamasıda gayet normal bir kere EA'in harcadığı bütçeyle Konami'nin harcadığı bütçe bile arada ki farkı gösteriyor.

Bence böyle bir değişikliğe gidilmesi daha iyi oldu. Zaten FIFA markası ile yarışamıyorlardı ki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
PES 2013 nossa şarkısıyla beraber ronaldo ppsi üff ne günlerdi.
Bununla beraber yerine duramayan bir ben miyim?

Pes hiçbir zaman FIFA'ya kafa tutamadı, PES 2014'de Ronaldo yerine Japon bir oyuncu tasarlandı, PS'den en iyi FIFA oynanır. PES hızlı çekimde oynanıyor.

FIFA 19 oynuyorum aptal bug çuvalı ve detaysız bir oyun. Kariyerde teklif geldi wolvesten ve sadece takım adı logosu ve maaşım yazıyor. Ya birader bu adam hangi ligde? Kadro gücü kaç? Yönetim hedefleri ne? PES 11'de bile yazıyor bunlar.

FIFA 19 oynadığını emin misin? Winning Eleven 9 oynuyor olabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pes hiçbir zaman FIFA'ya kafa tutamadı, PES 2014'de Ronaldo yerine Japon bir oyuncu tasarlandı, PS'den en iyi FIFA oynanır. PES hızlı çekimde oynanıyor.

PES 2013 zamanı dışında kafa tutamadı desek daha doğru olur.

1627852723813.png

Geri
Yukarı