Emekli postacının bin 300 çocuğun babası olduğu iddiası

T24, Hürriyet, Star, Ontrava, Posta, ABC, Akşam gibi haber sitelerinde yer alan haberlerde Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan, 87 yaşındaki eski bir postacının, 1.300’den fazla gayrimeşru çocuğun babası olduğu iddia edildi. Ve ispatlandığı da iddia edildi. Fakat bu haberi yayan sitenin de gerçeği yansıtmayan haberler yaptığı ortaya çıkarıldı. Yani yalanın da bu kadarına ne denir bilemem :D

Çocukken Fen Bilimleri dersimize gelen bir hocamız vardı. "Mavi gözlü bir anne ile mavi gözlü bir babanın eğer siyah gözlü çocukları varsa çocuğun babası ya sütçüdür ya tüpçü" derdi. Biz gülünce de sapık d*rzüler derdi. Bunu görünce yorum yapmaya çekindim bu yüzden :) Genetiği Türk kültürü ile harmanlayıp bu kadar iyi anlatan başka hocamız yoktu :) Konuya dönecek olursak, Amerikalıların özellikle Puriten değerlerinden kopup kendilerini tamamen "American Dream" kaptırmaları ile eş bağlılıkların azaldığı o dönemde, gayet normal görülebilecek durum bence :)

Yaklaşık 4-5 yıl boyunca aralıksız her gün işini görmesi lazım, ona da dayanmaz diye düşünüyorum. 😁
Bencede 😅
Çocukken Fen Bilimleri dersimize gelen bir hocamız vardı. "Mavi gözlü bir anne ile mavi gözlü bir babanın eğer siyah gözlü çocukları varsa çocuğun babası ya sütçüdür ya tüpçü" derdi. Biz gülünce de sapık d*rzüler derdi. Bunu görünce yorum yapmaya çekindim bu yüzden :) Genetiği türk kültürü ile harmanlayıp bu kadar iyi anlatan başka hocamız yoktu :) Konuya dönecek olursak, Amerikalıların özellikle Puriten değerlerinden kopup kendilerini tamamen "American Dream" kaptırmaları ile eş bağlılıkların azaldığı o dönemde, gayet normal görülebilecek durum :)
Ne diyeceğimi bilemedim valla 😅

Geri
Yukarı