Emekli postacının bin 300 çocuğun babası olduğu iddiası

T24, Hürriyet, Star, Ontrava, Posta, ABC, Akşam gibi haber sitelerinde yer alan haberlerde Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan, 87 yaşındaki eski bir postacının, 1.300’den fazla gayrimeşru çocuğun babası olduğu iddia edildi. Ve ispatlandığı da iddia edildi. Fakat bu haberi yayan sitenin de gerçeği yansıtmayan haberler yaptığı ortaya çıkarıldı. Yani yalanın da bu kadarına ne denir bilemem :D

Ergenliğimin ilk yıllarında malum şeyi her yaptığımda sayardım. 100-200-300 falan derken bırakmıştım ilerleyen yıllarda saymayı. Adam herhalde ergenlik çağından başlayıp prostat olana kadar hiç boş geçmeden yapmış bu işi gerçekten.

Ergenliğimin ilk yıllarında malum şeyi her yaptığımda sayardım. 100-200-300 falan derken bırakmıştım ilerleyen yıllarda saymayı. Adam herhalde ergenlik çağından başlayıp prostat olana kadar hiç boş geçmeden yapmış bu işi gerçekten.
😂 😂
Bir insan bu kadar haysiyetsiz olamaz yalan haberdir diye düşünüyorum.
Zaten metni tam olarak okursanız anlarsınız. Haber yalan. Haberi paylaşan sitenin de önceden yalan haber paylaştığı yazıyormuş.
Zamanla tıkanır yol :D Kesinlikle yalan haber.
Zaten metni tam olarak okursanız anlarsınız. Haber yalan. Haberi paylaşan sitenin de önceden yalan haber paylaştığı yazıyormuş. 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı