Eminönü esnafından tehdit edildim

Merhabalar şu an çok bozuk bir psikoloji ile yazıyorum.
1.5 seni önce almış olduğum telefon fatura bedeli 2500 TL olan ve dolar 4TL iken aldığım telefonu dokunmatik sorunundan aldığım yere götürdüm. Her ne kadar değişmeleri için ısrar etsemde servise yönlendirildim. Servis de 3 kez işlem gördü ve servis tabiri caizse hakem heyetine başvur dedi, buna istinaden başvurdum ve sonuçla beraber değişim kararına satıcıya gittim satıcıda telefonun aynısının olmadığını ve para iadesi yapacağını söyledi. Lakin seçim hakkı bana ait değişim, iade, ayıpsız bir misli ile değişim gibi olduğunu ona anlattım ve dolar kur farkı olduğundan o mebla ile o telefonun muadili bir cihaz alamayacağımı anlattım. Bana sert çıkışarak bana kanun öğretme git o zaman ithal ettiğim yerle konuş dedi. İthalatçı garantili bu arada cihaz. Her neyse ithalatçı firmaya gittim gördüğüm manzara aşiret birisi aynen şu fotoğrafla özetleyeyim.

Eki Görüntüle 673857

Yanında bir de kasa bulunuyordu beyefendinin ve para iadesini yapacağnı, üst modelle değişik yapmayacağını uzatırsam başıma ihale alacağımı 7 sülale mi katledeceğinin göz dağını verdi. Bu durumda çok korkuyorum lütfen ne yapmam gerektiğini bilgilendirin.
@BilgisayarKurdu hocamı etiketleyin yardımcı olursa çok makbule geçer.
İrlandalı boksör bu mafya bozuntuların alayını indirmişti ya zamanında, ne sevinmiştim biliyormusunuz. Bu esnaf bozuntularının bir araya geldiğinde, nasıl bir suç örgütüne dönüştüğünü gözlerimle gördüğüm için acımıyorum hiçbirine.

Verecekleri para iadesini kabul etmelisin. Sonuçta aynı değerde telefonun üretilmemesi, üst modelle değişim hakkı vermiyor. Paran değersizleştiyse ülkemizin suçu. Ülkenin ekonomik sorunları da ithalatçıyı ilgilendirmez. Yine de o şekilde tehdit etmesi gerekmiyordu. Sen paranı al çık.

Yeni konular

Geri
Yukarı