Emre hocam olayı nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FurkannC

Kilopat
Makaleler
3
Moderatörlerin (hepsinin değil, bazılarının) kuralları düzgün bir şekilde uygulamadığından şikayetçi oldu bazı üyeler (ben de dahil). Bu şikayetlerin karşısında moderatörlerle oturup nedir ne değildir diye konuşmak yerine "ne haliniz varsa görün" dermişcesine karar alan bir yönetim var şu anda. Gerçekten çok ilginç.
Kullanıcılar olarak köle gibi görünüyoruz sanırım, moderasyon/yönetim ne derse "tabi efendim" diyip oturmamız lazım.

453476

Hectopat
Yer
Istanbul
Egolu adminlerin kendini tatmin etme çabaları. Gören de ülke yönetiyor sanacak :D.

Ceza yersin bak, dikkat et.

"Ne haliniz varsa görün" dermişçesine karar alan bir yönetim var şu anda. Gerçekten çok ilginç.
Kaç yaşında insanlar. Technopat yönetiminden böyle saçma, gereksiz bir karar beklemezdim. Kendi ayaklarına sıkıyorlar.

Meerza

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Balıkesir
Moderatörlerin (hepsinin değil, bazılarının) kuralları düzgün bir şekilde uygulamadığından şikayetçi oldu bazı üyeler (ben de dahil). Bu şikayetlerin karşısında moderatörlerle oturup nedir ne değildir diye konuşmak yerine "ne haliniz varsa görün" dermişcesine karar alan bir yönetim var şu anda. Gerçekten çok ilginç.
Kullanıcılar olarak köle gibi görünüyoruz sanırım, moderasyon/yönetim ne derse "tabi efendim" diyip oturmamız lazım.
Cevap basit :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı