Emülatör önerisi

Hasan Erikli

Hectopat
Yer
İzmir Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F 4.3GHz 4/8 Çekirdek İşlemci

ASUS PRIME H610M-E DDR4 Anakart

PALIT RTX 3060 Dual 12GB Ekran kartı

Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz

SHARKOON SHP650V2 650W 80+ EU Güç kaynağı

ADATA LEGEND 710 512GB M.2 2400-1000MB/s SSD
Meslek
Öğrenci
BlueStacks'i ındırmeye calıstım fakat ındıremedım. Sımdı ındır butonuna bastıgımda anında yuklenır. 0,4 dakıka kaldı dıyor ve kapanıyor o yuzden yenı bır emulator arıyorum Brawl Stars oynamak için, onerınız var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nox, memu, droid4x benim bildiğim programlar ama bazı pc lerde kasma yaratıyor. Şahsen bende yaratmışlardı ve en verimli olarak bluestack kullanabilmiştim.

Bak şimdi kardeşim emülatörlerden bir sürü var benim sana önerim ise şu ikisinden biri.
1.bluestack: BlueStacks'i kullanmış biri olarak bence adamlar emülatorü güzel yapmışlar hızlı açılıyor ama oyunlarda biraz kasma görülebilir
2.GameLoop: Bu emülatör ise PUBG Mobile oynayanlar içindi ama açılışı biraz yavaş onun yanı sıra oyun çeşitliliği çok yok ama optimizasyonu iyi olan bir emülatör.

Nox tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Debloat ederek tabii ki. :)

Donanımınız iyi olmalı. Aksi taktirde hangi programı kullanırsanız kullanın performansta gözle görülür değişiklik olmayacaktır.
Donanım Bende Baya Mevcut 12 gb ram 3.71ghz ıslemcı ı5 940mx ge force ekran kartı fakat suan memuyu yukledım ama brawl stars kazanma ekranında sıkıntı yasıyorum habıre atıyor oyundan ayarlarını bana yaptırabılıcek bırı lazm
Nox tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Debloat ederek tabii ki. :)
nox player denedım fakat google play yok ıcınde
Bak şimdi kardeşim emülatörlerden bir sürü var benim sana önerim ise şu ikisinden biri.
1.bluestack: BlueStacks'i kullanmış biri olarak bence adamlar emülatorü güzel yapmışlar hızlı açılıyor ama oyunlarda biraz kasma görülebilir
2.GameLoop: Bu emülatör ise PUBG Mobile oynayanlar içindi ama açılışı biraz yavaş onun yanı sıra oyun çeşitliliği çok yok ama optimizasyonu iyi olan bir emülatör.
eger benım mesajımı okuduysanız brawl stars oynayacagım dıyorum ve blue stacks acılmıyor dıyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı