Emülatör üzerinden Clash Royale açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Teodra

Picopat
Daha fazla  
Selam, emülatör üzerin de Clash Royale oynamak istiyorum ama oyun hiçbir şekilde açılmıyor. Açılış ekranın da siyah ekran da kalıyor, emülatör değil, oyun siyah ekran da kalıyor. 3 farklı emülatör ile denedim, hepsin de aynı sorun oldu. Bu sorun sadece "Clash Royale"de oluyor. Öbür tüm oyunlar açılıyor.

Google Play Games'e baktın mı oyun varmı diye ? Pcye kur dene bence türkiyede şuan betada. Örneğin pubg yok ama mobile legends var. Ekstra emülatörlere gerek kalmadan kendi emülatöründen bir bak varsa ordan indir sorunsuz açılır bence ?

Selam, emülatör üzerin de Clash Royale oynamak istiyorum ama oyun hiçbir şekilde açılmıyor. Açılış ekranın da siyah ekran da kalıyor, emülatör değil, oyun siyah ekran da kalıyor. 3 farklı emülatör ile denedim, hepsin de aynı sorun oldu. Bu sorun sadece "Clash Royale"de oluyor. Öbür tüm oyunlar açılıyor.

Hangi emülatörleri denediniz işlemciniz ne.

Bluestacks'i tamamen kapatın.
Çalıştır bölümüne, Windows ve Ru tuşlarına basarak açın regedit yazın enter tuşuna basın.
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\BlueStacks\Guest\Android yolunu izleyin.
Sağ bölümden "Memory" kelimesini bulun.
Taban değerini ondalık yaptıktan sonra Değer Verisi bölümün 500 yazın.
Tamam butonuna basın.
Bilgisayarı yeniden başlatın.
Bilgisayar açılınca Clash of Clans oyununu açın. (Bu şekilde sorunu cozenler var ,belki isinize yarar)

Yeni konular

Geri
Yukarı