Emülatörler için nereden ROM indirilir?

En son ( 2 gün önce) wowroms'tan birkaç tane nes rom indirmiştim sıkıntısız oynuyorum.

İyi o zaman. Emülatörler klavye + mouse ile kullanılır mı?
Ya youtube'dan optimum deneyim için en iyi
klavye ayarlarını araştırabilirsiniz ama tabii ki bir kontrolcü ile oynamak çok daha rahat olacaktır. Eklemek isterim büyük ihtimal istediğiniz bütün romları vimm de bulursunuz ama WiiU gibi konsol romları bulması zor olabiliyor (WiiU için UsbHelper kullanabilirsiniz onu bir araştırın). Muhakkak güzel araştırma yapın.

Ya youtube'dan optimum deneyim için en iyi
klavye ayarlarını araştırabilirsiniz ama tabii ki bir kontrolcü ile oynamak çok daha rahat olacaktır. Eklemek isterim büyük ihtimal istediğiniz bütün romları vimm de bulursunuz ama WiiU gibi konsol romları bulması zor olabiliyor (WiiU için UsbHelper kullanabilirsiniz onu bir araştırın). Muhakkak güzel araştırma yapın.
Tamam.

vimm's lair den başkasını önermem. Zamanında çok araştırma yaptım. İçin rahat bir şekilde indirebileceğin belki de tek site.
Dediğiniz siteye baktım. Karışık gibi geldi ama beğendim. Lakin sıkıntı yaşadım. Telefondan girdim. Kullandığım tarayıcı Mull. Eklentilerim: ublock origin ve decentreleyess. İndirme sayfalarına erişim sağlayamadım. Eklentileri devredışı bırakıp tekrar denedim fakat sonuç aynı. Gelişmiş izlenme korumasını da kapattım sonuç gene aynı. Sitenin normal şekilde çalıştığından, güvenliğinden şüpheliyim bu yüzden. Wowroms'da hiç böyle olmamıştı. Sadece deneyimimi aktarmak istedim. İndirmeye çalıştığım rom nes open golf tournement. Bromite ile denediğimdeyse ad block kapatın temalı uyarı alıyorum. Kapatıyorum sonuç yine aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı