EMUI 12 ile FPS düşüşü

ahmet2313

Centipat
Daha fazla  
Huawei Mate 20 Lite kullanıyorum geçenlerde EMUI 12 güncellemesi geldi ve yaptım keşke yapmaz olaydım. Wild Rift'te sabit 60 55 FPS arası alırken güncelleme sonrası 40 30 arası alıyorum. EMUI 12'den EMUI 10 geçme şansım var mı? Varsa nasıl?

HiSuite üzeriden sürüm düşürme yapabilirsiniz. Kasmalar güncellemeden kaynaklı da olabilir. Forumlarda güncellemeden sonra telefonu sıfırlayanların EMUI 12'yi daha sıkıntısız kullandığını çokça okudum.

HiSuite üzeriden sürüm düşürme yapabilirsiniz. Kasmalar güncellemeden kaynaklı da olabilir. Forumlarda güncellemeden sonra telefonu sıfırlayanların EMUI 12'yi daha sıkıntısız kullandığını çokça okudum.
Tamamenmi sıfırlayacağım?

Tamamenmi sıfırlayacağım?

Bir de ben telefonu güç tasarrufunda kullanıyorum oda etkiler mi?

Merhaba, Huawei p40 pro Google servislerini yüklemek istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum EMUI 10 sürümünü yüklersem eğer

bu aşağıda bırakacağım adımlardan yapabilir miyim?

Googlefier için cihazı EMUI 10’a düşürme
Windows PC’niz için Huawei HiSuite yazılımını Huawei web sitesinden indirin.
Ayarlar’dan “HiSuite’in HDB’yi kullanmasına izin ver” seçeneğini etkinleştirin.
Bu, USB hata ayıklama modunu kullanmadan cihazınızı ve bilgisayarınızı (HiSuite) bağlamanıza izin verecektir.
Bilgisayarınızda HiSuite yazılımını açın.
Huawei cihazınızı USB kablosu kullanarak PC’ye bağlayın.
Bağlantı kurulduktan sonra, HiSuite penceresinde cihazın model numarasını göreceksiniz.
HiSuite’teki “Güncelle” düğmesini tıklayın.
“Başka bir sürüme geç” butonuna tıklayın.
Kurulum sonrasında Googlefier’ı indirerek kurabilirsiniz.
Not: İlk iki uygulama yerine OurPlay’i de tercih edebilirsiniz. Ayrıca sürüm düşürme işlemi öncesinde verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı