Emulatorler çok kasıyor

EmreCe

Femtopat
BlueStacks 4-5, Nox, MEmu, GameLoop, LDPlayer, koplayer ve genymotion denedim hepsi inanılmaz kasıyor. Tüm RAM'i ve CPU'yu veriyorum ve sanallaştirmayi aciyorum hiçbir şey degismiyor. İslemci %50-%60 arasinda RAM ise %60-%70 civarlarinda oluyor. Virus taramasi yaptim temiz cikti. GTA V'de 1080p yuksek ayarlarda 50 FPS aliyorum ancak emulatorlerde Play Store dahi açilmiyor. Bir çözümü var midir?

Sistem özellikleri:
Xeon E5450 3.4 GHz (O.C)
2x2 GB RAM.
ASUS GTX 660 O.C Edition.
Windows 10 (güncel)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarında Windows yüklü ve ona özel kodlar ile çalışıyor. Sen emulator kurduğunda oyun bilgisayarından adım atmanı işlemeni söylüyor önce Windows'dan sonra onu Android kodlarına çevriliyor sonra ardından oyuna işleniyor. Ekstra olarak donanımlarının Android için herhangi bir uyumluluğu yok. Uyumsuz bir programa bu kadar işi çeviren işlemci ye en büyük yük biniyor işlemci emulator için en önemli parça.

Bilgisayarında Windows yüklü ve ona özel kodlar ile çalışıyor. Sen emulator kurduğunda oyun bilgisayarından adım atmanı işlemeni söylüyor önce Windows'dan sonra onu Android kodlarına çevriliyor sonra ardından oyuna işleniyor. Ekstra olarak donanımlarının Android için herhangi bir uyumluluğu yok.

Android uygulamalarını rahatça oynamak için, ChromeOS lazım bence. Emulatörler güçlü bilgisayar ister, rahat oynamak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı