En abartılmış oyun hangisi?

Daha rdr'ye sahip olmadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam
Bu yeterli olur herhalde. İlla beğenmek mi zorundayım anlamıyorum. Sevmiyorum kardeşim ben saatlerce diyalog okumak ve sinematik izlemek zorunda kaldığım oyunları. Ben direk oyuna girip olaya dalmayı seviyorum yavaş oyunlar kötü geliyor o yüzden bana göre RDR2 kötüdür nokta. daha da yazmıcam. Size elden ring kötü geliyorsa bana da rdr2 kötü geliyor bu kadar net.
1679768345250.png

Bu yeterli olur herhalde. İlla beğenmek mi zorundayım anlamıyorum. Sevmiyorum kardeşim ben saatlerce diyalog okumak ve sinematik izlemek zorunda kaldığım oyunları. Ben direk oyuna girip olaya dalmayı seviyorum yavaş oyunlar kötü geliyor o yüzden bana göre RDR2 kötüdür nokta. daha da yazmıcam. Size elden ring kötü geliyorsa bana da rdr2 kötü geliyor bu kadar net.Eki Görüntüle 1714680
RDR'nin abartıldığını düşünüyorsunuz, kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz.
Ayrıca size katılıyorum, bence de RDR 2 biraz abartılıyor...

Evet ben başlıyorum, bence Stardew Valley. Çünkü oyunda o kadar övünülecek bir şey bulamadım. Oyun iyi fakat abartıldığı kadar iyi değil bana göre. (kendi düşüncem)
Herkes kendi fikrini söyleyebilir.

Valorant ve RDR2. birisi çok yapmacık, birisi aşırı sıkıyor bunaltıyor.

Linç etmeyin ama cidden RDR2 çok abartılıyor. YouTube Shorts'a girdiğim de 10 videodan rahat 4 tanesi RDR2 hakkında oluyor. Çok abartarak adamlar bunu da yapmış ya falan diyorlar. Tamam oyun güzel bende beğeniyorum hatta ekran kartımı güncelleyebilirsem oynamayı düşündüğüm bir oyun ama bu kadar da abartıya gerek yok. Bugün bir tane Shorts'da gördüm oyun tarihinin 1 numarası falan diyordu çocuk. Bu kadar da abartıya gerek yok diye düşünüyorum. Tren rayı çalışması yapan NPC'leri gösteriyorlar mesela adamların vurduğu çivi gerçekten tahtaya çakılıyor falan tamam bunlar güzel detaylar ince ince uğraşıldığı belli fakat ben bunu bile 500 kere görmek zorunda değilim ki. Neredeyse her kanal açan bu konuyu video yapıyor. Bana göre diğer abartı oyun Valorant kesinlikle. Oyunun yapısını ve temasını beğenmediğim için de hiç çekmiyor beni kendine. Saçma sapan grafikler efektler falan çizgifilmsi Texture'ler falan +15 oyunu olarak çıkmış bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı