En abartılmış oyun hangisi?

Hocam oyun zaten 2004 yılında çıktı nasıl bir vuruş hissiyatı bekliyorsunuz ve hikaye de gayet güzeldi. Oyun çeşitlilik bakımından ise günümüz oyunlarına taş çıkartacak düzeyde. Mesela ben bilardoyu San Andreas'tan öğrendim.

Oyun yenilik olarak güzel fakat hikaye bakımından bakarsak oyunun sadece ilk iki ve son 6 7 saati gerçek hikaye kalanın hepsi yan görev ayrıca hikaye anlatimi da kopuk oluyor vuruş hissi olarak da o dönemlerde çıkan resident evill tarzi oyunlara da bakabilirsin zamanına göre bilardo atari gibi farklılıkları çok iyi başardı

Haklısınız hocam kör atıp Odin'le tarayıp ez yazan kücük beyinli bir kitlesi var.

Herkese mute atıp oynayan.

IMG_20230325_134538.jpg

Burda bir sürü kişi en sevdiğim oyuna abartılmış diyor ben onlara saldırıyor muyum ne toxic bir rdr2 kitlesi var. Sırf şu kitle yüzünden bile sevilmez bu oyun.
Bana göre çöp ne yapayım iyi mi diyim ben çöpe çöp derim
Çöp demenin ne demek olduğunu biliyor musun? Bilmiyorsan anlatayım, bir oyuna çöp diyebilmen için, o oyunun tüm zamanlar boyunca en az beğenilen bir şey olması ve gerçekten üzerinde emek harcanmamış, bir şeyleri sömürme üzerine yapılan bir şey olmalıdır. Erzurum bunun bir örneği mesela. Ama kalkıp da o kadar büyük bir stüdyonun 8 yıl boyunca yapmış olduğu emeğe çöp diyorsan zihinsel sorunların olduğunu düşünür millet doğal olarak. Bak beğenmezsin saygı duyarım, ona bir şey diyen olmaz zaten. Kavramların ne demek olduğunu bil, ondan sonra çamur atacaksan at. Mantıklı bir sebep olmalı yani.

Çöp demenin ne demek olduğunu biliyor musun? Bilmiyorsan anlatayım, bir oyuna çöp diyebilmen için, o oyunun tüm zamanlar boyunca en az beğenilen bir şey olması ve gerçekten üzerinde emek harcanmamış, bir şeyleri sömürme üzerine yapılan bir şey olmalıdır. Erzurum bunun bir örneği mesela. Ama kalkıp da o kadar büyük bir stüdyonun 8 yıl boyunca yapmış olduğu emeğe çöp diyorsan zihinsel sorunların olduğunu düşünür millet doğal olarak. Bak beğenmezsin saygı duyarım, ona bir şey diyen olmaz zaten. Kavramların ne demek olduğunu bil, ondan sonra çamur atacaksan at. Mantıklı bir sebep olmalı yani.
Kanka dövseydin bir de alt tarafı bir oyunu beğenmeyip çöp dedim derdiniz ne sizin oyunu yapan şirket bu kadar takmıyordur.

Kanka dövseydin bir de alt tarafı bir oyunu beğenmeyip çöp dedim derdiniz ne sizin oyunu yapan şirket bu kadar takmıyordur.
Dövmek gibi bir amacım yoktu merak etme, alt tarafı yanlışını düzeltmeye çalıştım, anlamıyorsan ne deyim? Bir daha oku istersen yazdıklarımı.

Yeni konular

Geri
Yukarı