En az kaç binlik laptop bütün oyunları açar?

Sherlocked1900

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar soruyu gördünüz. Oyun bilgisayarı olmak zorunda mı? En az kaç binlik bilgisayar Forza Horizon 5, RDR 2 gibi oyunları iyi grafikte, FPS düşük olmayacak şekilde açabilecek laptop minimum ne kadar eder? Bildiğiniz minimum fiyatlı bahsettiğim özellikte laptop linki varsa da atabilir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya Forza Horizon 5'i orta grafikte bile oynarım yani. 8-9 binlik laptoplar olur mu peki? O da olmazsa FH4 ve RDR2 açar mı 8-9k? Amacım çok yüksek performans almak değil zaten oyun deneyimini yaşayabilmek.

Forza Horizon 5 çok yüksek donanım istemiyor. 1650 ile orta-yüksek ayarlarda 60FPS alabilirsiniz. Bu segmentteki cihazlar da 10 bin TL civarında.

Bahsettiğiniz oyunlar öyle aman aman bir minimum sistem istemiyor. Ortalama bir ekran kartı zaten açar ve oynatır. 8-9 bin TL civarı bir laptop da oynatır tabi.
Dostum bilgin varsa bir soru daha sorabilir miyim benim pek bilgim yok da?Laptop alırsam ileride parçaları değiştirtebilir miyim?Değiştirebiliyorsam nasıl?
8-9 bin civarına ben oyun laptopu görmüyorum. En az GTX 1650 olmalı ki açabilsin. O da 11 bin lira üstü.

Bakacağız artık zaten internetten almam da sizce Vatan mı yoksa MediaMarkt'tan mı almalıyım?

Dostum bilgin varsa bir soru daha sorabilir miyim benim pek bilgim yok da? Laptop alırsam ileride parçaları değiştirtebilir miyim? Değiştirebiliyorsam nasıl?

Değiştiremezsin. MXM slotlu cihazlar çok nadir ve bildiğim kadarıyla artık üretilmiyor. En fazla RAM ve disk yükseltirsin.

Dostum bilgin varsa bir soru daha sorabilir miyim benim pek bilgim yok da?Laptop alırsam ileride parçaları değiştirtebilir miyim?Değiştirebiliyorsam nasıl?
Sıfır alınan ürünlerin içini açmak garanti dışı bırakır. Ama garanti bittikten sonra değiştirilebilir tabi. Ama bilginiz yoksa bunları sizin değiştirmemenizi tavsiye ederim.

Bakacağız artık zaten internetten almam da sizce Vatan mı yoksa MediaMarkt'tan mı almalıyım?
Hiçbiriden alma.

Sıfır alınan ürünlerin içini açmak garanti dışı bırakır. Ama garanti bittikten sonra değiştirilebilir tabii. Ama bilginiz yoksa bunları sizin değiştirmemenizi tavsiye ederim.

Yok zaten aldıktan sonra için değil de bir süre sonra eskirse vb. bir şey olursa diye özellikle ekran kartı değiştirmek için yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı