En az RAM kullanan antivirüs nedir?

Avast anti virus bu konuda en iyisi tarama yapınca bile RAM'ın %20'sını kullanıyor.
Yanlış bilgi 1 yıl eziyet çekip Avast kullandım. Avast bilgisayarı yavaşlatıyor ve her şeye para istiyor. Avast'ı silip Kaspersky Free kurdum ve şuan çok memnunum. Avast'ı silince bilgisayarıma bi' rahatlama geldi.

4 GB RAM'e sahibim, Windows 7 sistem zaten boşta %25 RAM yiyor, olabildiğince az RAM kullanan antivirüs arıyorum.
Hocam en az ram kullanan uygulama eset ama benim tavsiyem hiçbir şey kullanmayın, win defenderıda silin sadece bir şey yükleyip açmadan önce virustotal sitesinden taratın öyle açın.

Avast antivirüs kullanın! Aylık sadece 100 dolar. RAM'in sadece %90'ını kullanır. PC'yi 100 kat hızlandırır. Sakın kaçırmayın. Sizi asla rahatsız etmez. Lisans satın alın diye bildirim gelmez.

@393060 mesajımdaki komikliği söyler misin?

Ekran Alıntısı.PNG

82MB RAM kullanan bir antivirüs. :D neymiş para istermişte bilmem neymişte ben yıllardır Avast kullanıyorum. Bir ara Kaspersky yükledim sistem kaynaklarını daha fazla tüketiyor Kaspersky etkili olduğu kesin ama sistem kaynakları konusunda aynı şeyi söylemem.

@LegendaryDevilHunter fotoğrafa dikkatli bak.

Eki Görüntüle 1185247

82MB RAM kullanan bir antivirüs. :D neymiş para istermişte bilmem neymişte ben yıllardır Avast kullanıyorum. Bir ara Kaspersky yükledim sistem kaynaklarını daha fazla tüketiyor Kaspersky etkili olduğu kesin ama sistem kaynakları konusunda aynı şeyi söylemem.

@LegendaryDevilHunter fotoğrafa dikkatli bak.

Evet dünyadaki tek Avast deneyimlemiş kişi sensin üyelik alın diye bildirim gelmiyor RAM harcamıyor mükemmel!

Evet dünyadaki tek Avast deneyimlemiş kişi sensin üyelik alın diye bildirim gelmiyor RAM harcamıyor mükemmel!

Uyelik almana vb. hiçbir şeye gerek yok bununla ilgili bir rehberde vardı yeni sürümde saçma reklamlar falan geliyor onlar engelleniyor veri satma olayından halenda korkuyorsanız kişisel gizliklik sekmesinden birkaç ayar kapatılıyor. Veri satma olayı eski Avast CEO'su yaptı şu anda Avast CEO'su değişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı