En çok abartılan oyunlar

Euro Truck Simulator 2
Mount & Blade II: Bannerlord

2'side overrated
2'sinin de çok abartıldığını hayatımda görmedim Euro Truck Simulator 2 daha çok zaman geçirmek için falandır yayıncılar sohbet yayınında arada onu açar oynar bu kadar. Mount & Blade II: Bannerlord ise erken erişimde ve onun da bırak çok abartmayı abartıldığını bile görmedim Mount & Blade fanları bile oyunu çok övmedi.

o
2'sinin de çok abartıldığını hayatımda görmedim Euro Truck Simulator 2 daha çok zaman geçirmek için falandır yayıncılar sohbet yayınında arada onu açar oynar bu kadar. Mount & Blade II: Bannerlord ise erken erişimde ve onun da bırak çok abartmayı abartıldığını bile görmedim Mount & Blade fanları bile oyunu çok övmedi.
oyunu övmediler çünkü oyunu beğenmediler warbandın aynısı yahu kralla konuşuyorum tamam vb sanki kralla değil askerlik arkadaşımla konuşuyorum diplomasi iğrenç 1 kıza hayranınım leydim 3 krit tamamla kız senin oluyor böyle birşey olamaz

O oyun sadece sinir krizi yapmaya yarıyor, o yüzden yaklaşık 1.5 senedir oyuna adımımı atmam. LoL dışında keyif alabileceğin çok daha güzel oyunlar var. Mesela ne tür oyunlar seviyorsun?
Bağımsız yapımları çok severim genelde, her biri farklı bir tat.

ETS 2 hayranları direksiyonla çok zevk alıyor ona abartılan diyemem ama Bannerlord'a 150 TL verdiğime bin pişmanım her yama oyunu bozuyorlar geçen mosmor ekran oldu oyun.

ETS 2'ye öyle demem bir alternatifi olmamasından kaynaklı ve yıllardır aynı. Yoksa fiyatına göre traş oyun. Aynı şey bannerlord içinde geçerli. Warband'in grafik güncellenmiş hali. Ama millet bu 2 oyunu öve öve bitiremedi.

Sen forum sitelerine, facebook gruplarına, discordlarına git fanboylarına yaz bakalım nasıl cevaplar alıyorsun.

o

oyunu övmediler çünkü oyunu beğenmediler warbandın aynısı yahu kralla konuşuyorum tamam vb sanki kralla değil askerlik arkadaşımla konuşuyorum diplomasi iğrenç 1 kıza hayranınım leydim 3 krit tamamla kız senin oluyor böyle birşey olamaz
Açıkcası ben de oyuna baktığımda gerçekten bir hayal kırıklığı görüyorum. 8 yıldır beklenen oyun tamamen bir para tuzağı oldu. Umarım erken erişimden sonra düzeltirler ve adam akıllı bir şey getirirler.

PUBG ve LoL'ün abartıldığını düşünüyorum ama güzel oyunlar tabi lafım yok.

Apex Legends abartılmıyor bana göre. Her oyun gibi bir süre oynandı ve artık kemik kadro kaldı. Tabi hala yeni oyuncu geliyor ve oyun da sürekli güncellenmeye devam ediyor. Benim gözümde hala en iyi Battle Royale oyunu.

ETS 2'ye öyle demem bir alternatifi olmamasından kaynaklı ve yıllardır aynı. Yoksa fiyatına göre traş oyun. Aynı şey bannerlord içinde geçerli. Warband'in grafik güncellenmiş hali. Ama millet bu 2 oyunu öve öve bitiremedi.

Sen forum sitelerine, facebook gruplarına, discordlarına git fanboylarına yaz bakalım nasıl cevaplar alıyorsun.
Sen yazdın da mı konuşuyorsun ? Ayrıca hiç kimse övmedi bir sürü fanı olan tanıdıklarım benle aynı düşüncedeler. Bazı fanboylar zaten elbette savunacaklardır fanboy fanatik gibi bir şeydir ancak fan olmak daha farklı benim görüşümce. Fanboy adam her zaman fanboyu olduğu şeyi savunur ama takipçisi olan çok daha farklıdır bu olay bu kadar basit. 2 oyunun da hayatımda hiçbir zaman abartıldığını görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı