En Çok Beğendiğiniz PlayStation Kasası Hangisi?

PS3 Fat kasayı çok seviyorum. Güç tüketimi ve sorun verme olasılığının yüksek olması yüzünden tercih etmiyorum ama tasarımını çok seviyorum.
images - 2021-03-30T012405.678.jpeg

PlayStation kafeye gittiğim zamanlar hep bu kasa vardı ve o zamanlar bu cihazın hayalini kuruyordum.

Anlaşılan PS4 fat ve Slim beğenilen kasalardan :)
PS3 Fat kasayı çok seviyorum. Güç tüketimi ve sorun verme olasılığının yüksek olması yüzünden tercih etmiyorum ama tasarımını çok seviyorum.
Eki Görüntüle 947934
PlayStation kafeye gittiğim zamanlar hep bu kasa vardı ve o zamanlar bu cihazın hayalini kuruyordum.
Hocam dürüst olayım bu kasa bana ps tarihindeki en tipsiz kasa olarak geliyor.
Benim PS4 FAT, CUH1004 kasa. 2013-2014 üretimi muhtemelen (ikinci el açık artırma ile aldım, alınma tarihini bilmiyorum). Uçak motoru gibi ses olmadı hiç. Kırmızı ışık hatası vermişti, onun sebebi de termal macun kuruduğu içindi. Kaldı ki onu geçen sene MX-4 ile değiştirdim. 7 senede kuruması çok normal. Gerekli fan bakımları vs. hepsini yaptım. Şu an hiç olmadığı kadar sessiz çalışıyor. Sorunlu kasalar var ama denk gelme olasılığı düşük.

Süper hocam bayağı uğraşmışsınız anlaşılan ama değmiş sanırım.
PS5 Digital, siyaha boyanmış hali benden daha yakışıklı.
Ben beyaz - siyah olan rengi de beğendim baya siyah daha yakışıklı ama .

PS4 Slim. Gayet şık ve minimal duruyor bence. FAT kasa da güzel aslında ama nedense gereksiz büyük geliyor gözüme.

Normalde hep Sony diktörgen, düz, sade tasarımlar yapardı şimdi tam tersi Xbox yapıyor. :)

PS4 Slim. Gayet şık ve minimal duruyor bence. FAT kasa da güzel aslında ama nedense gereksiz büyük geliyor gözüme.

Normalde hep Sony diktörgen, düz, sade tasarımlar yapardı şimdi tam tersi Xbox yapıyor. :)

Bence hocam en güzel kasalar ebat olarak 4 ve 2'lerin kasalarıydı.
Ben PS4 döneminde kafeye giderdim o zamanlar orada arkadaşlarla pes FIFA oynarken abartmıyorum PS4 SLI'min de Fat'ın de fan sesini duyuyordum o gürültüde.

Merhabalar, sohbet havasında açtığım bir konudur. Deneyimlerinizi de paylaşırsanız süper olur. Benim örneğin PS5 kasası şu anda en çok beğendiğim kasa. İlk lansmanda gördüğümde bu ne be demiştim. Aynı şeyi dualsense için de demiştim. İlk baş alışamasam da kullanırken gözüm alıştı. Şu an en çok bu hoşuma gitmeye başladı.
Siz şu ana kadar çıkmış Slim, fat vs. arasından tüm PS'leri göz önüne aldığınızda hoşunuza giden tasarım hangisiydi?

PS4 Slim kasa.

Yeni konular

Geri
Yukarı