En çok korktuğunuz an

Akkuşlu

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Çok korktuğunuz bir anınız varsa anlatabilirsiniz. Ben başlıyorum, yaklaşık 12 yaşındayken falan kuzenimi döven çocuğun kafasına uzaktan maden suyu şişesi(cam şişe) atmıştım ve kafasında parçalanmıştı. Çocuk bağırarak yere düşünce son hız koşarak kaçmıştık o an hem vicdan azabı hem de aşırı korkuyla beraber karışık duygular içerisindeydim, hala hatırladığım zaman üzülürüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok korktuğunuz bir anınız varsa anlatabilirsiniz. Ben başlıyorum, yaklaşık 12 yaşındayken falan kuzenimi döven çocuğun kafasına uzaktan maden suyu şişesi(cam şişe) atmıştım ve kafasında parçalanmıştı. Çocuk bağırarak yere düşünce son hız koşarak kaçmıştık o an hem vicdan azabı hem de aşırı korkuyla beraber karışık duygular içerisindeydim, hala hatırladığım zaman üzülürüm.
Minecraft bedwarsda rakibin yatağını kırmaya 6 base öteye giderken biri adanıza girdi uyarısı yedim. İlk kim kıracak telaşı anlatılmaz yaşanır. O kırdı aynı zamanda arkadaşım aşağı atlamıştı 1v2 kaldık. En son onlar elmas kılıçkan taş kılıçla bi rekt çektim ve kazandım.

Ortaokulda Minecraft'ta tanıştığım birisinden Minecraft Premium almaya çalışıyordum. Bir link atıp bu linke girip kayıt olmamı, sonrasında hesabın elime ulaşacağını söyledi. Premium'lu serverlarda oynamaya can atan ben hiç düşünmeden tıkladım linkle. Jumpscare çıktı. Işık hızında kapattım bilgisayarı. Salona gidip, üstüme bir yorgan örttüm ve yaşadığım şoku atlatmaya çalıştım 😁

Minecraft bedwarsda rakibin yatağını kırmaya 6 base öteye giderken biri adanıza girdi uyarısı yedim. İlk kim kıracak telaşı anlatılmaz yaşanır. O kırdı aynı zamanda arkadaşım aşağı atlamıştı 1v2 kaldık. En son onlar elmas kılıçkan taş kılıçla bi rekt çektim ve kazandım.
Bu arada saçma gelmiş olabilir ama başıma pek birşey gelmedi sadece minecraft oynarken bu başıma gelince korkuyorum

Annem iki araba arasında bir arkadaşı ile konuşuyordu bende yolun karşısındaydım sonra annem tam arabaların arasından çıkıyordu 40-60km/s geldiğinintahmin ettiğim bir araba annemi sıyırdı geçti. Ben o ara bağırdım ağladım, Allah'tan anneme bir şey olmadı. Ama bir iki saat korkudan kekelemiştim. Bayağ korkumuştum.

1-6 yaşındayken babam annemle çaki izleyecekti bende dedim yav bundan mı korkuyonuz. Bir izledim 1 ay boyunca korkudan uyuyamadım evde (kardeşimin) çaki şeklinde oyuncak bebek vardı(yarasız hali) onu da çöpe atmıştım. Babam YouTube'dan onun robot olduğunu gösterdi biraz rahatlamıştım. O gün bugündür korku flimleri izleyemiyorum. Hayatta kalma oyununu severim diye düşündüm The Forest indirdim sonra oynamaya başladım. The Forest'da uçaktan düştüm uçağın yaratık geliyor her arkama döndüğümde biraz daha yakınlaşıyordu oyunu kapattım hala oynamıyorum hikaye modunu, o kadar korkuyom.

Geri
Yukarı