En çok kullandığınız banka kartı hangisi?

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
Selamlar herkese. Ana kart olarak hangi bankayı kullanıyorsunuz? Ben Enpara + Papara kullanıyorum. Daha kullanışlı bir kart var ise ona geçmek isterim. Avantajları nedir? Neden o kartı kullanıyım?

Son düzenleme:
Selamlar herkese. Ana kart olarak hangi bankayı kullanıyorsunuz? Ben Enpara + Papara kullanıyorum. Daha kullanışlı bir kart var ise ona geçmek isterim.
Ziraat ve Papara kullanıyorum, size önerebileceğim bir banka kartı yok maalesef. Ziraat klasik bir kart, Papara ise zaten sizin de kullandığınız ve benim gördüğüm en iyi kartlardan.

Ziraat ve Papara kullanıyorum, size önerebileceğim bir banka kartı yok maalesef. Ziraat klasik bir kart, Papara ise zaten sizin de kullandığınız ve benim gördüğüm en iyi kartlardan.
Ziraat pek beğenmedim. Mobil uygulaması çok karışık + para transferinde para kesiyor... Yıl olmuş 2023...

Garanti BBVA + Papara + Enpara kullanıyorum. İşimi fazlasıyla görüyor.
Tam da Garanti BBVA indirmiştim :) Bunun ne gibi artıları var?

Ziraat pek beğenmedim. Mobil uygulaması çok karışık + para transferinde para kesiyor... Yıl olmuş 2023...

Tam da Garanti BBVA indirmiştim :) Bunun ne gibi artıları var?
Yaşım 18'den küçük olduğu için babam eski banka kartlarından birisini bana verdi. Kendi elindeki Ziraat kartından bana para yollarken para kesilmiyor ama uygulama konusunda gerçekten haklısınız. Bir şeyi aramaya kalktığımda 10 dakika uğraştığımı bilirim. 18 yaşımı geçtikten sonra eğer bu düzenle devam ederse Papara'yı ana kartım yapmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı