En çok sevdiğiniz çizgi film nedir?

Hocam öncelikle merhaba. Son 5 günde Total Drama Island'a (TDI) sardım diyebilirim. Benim için çocukken sadece birkaç bölümü Cartoon Network'de yayınlanıp biten bir seriydi. Meğerse aşırı derecede dallanıp budaklanan bir seriymiş. Zararlı derecede taktım seriye. Bu aralar gezerken denk geldim ilk sezona. Sonra. Seriye gereksiz derecede sardım. Serinin Türkiye'de ki kitlesi gerçekten çok yok. Dünyada bile çok olmadığı söylenebilir belki de, gerçi onlar çok fazla olmasa da kemik ve bayağı koyu bir kitle. Bu kadar rahat takılmalarının sebebi de doğal olarak seyir kaynağı sorunu çekmemeleri zaten. Türkiye'de daha net bir seyir kaynağı olmamasından ötürü net bir şekilde iletişime geçebileceğim "1" kişi bile yok. Serinin en son sezonu olan TDI 2023 şu an yayınlanıyor Discovery'de (ve bu da Türkiye'de net bir erişimi olmadığı anlamına geliyor. Netflix'de bile sadece YouTube üzerinden erişebildiğim ilk 2 sezon var.). Bırakın yeni ve güncel sezonu, ben daha 4. ve 5. sezonu net izleyebileceğim bir yer bulamadım. Görüntü kalitesi çok çamur olmadıkça önemli değil. Zaten dublaj hastası asla değilim. Akif isimli bir arkadaş YouTube üzerinden 1. ve 2. sezonun tamamının, 3. sezonun yarısını atmış. Ama o kadar. Son 3 gündür falan resmen günlük işlerime odaklanamaz oldum. İzlemem lazım. Seriyi takip ettiği belli olan bir arkadaşın son videosuna ve TDI videosuna yaptığı yoruma yorum yaptım ama cevap vermedi maalesef. Günlük hayatta da kullandığım için foruma girip konu açma fikri geldi aklıma. Bu olayla ilgili konuyu hangi kategoride açacağımı bilemedim. Bu tarz bir şeye bakarken sizin yazdığınız mesaj çıktı ve dediğim gibi seriyle alakalı yardım isteyip iletişime geçebileceğim "1" kişi bile olmadığı için yorumunuz nimet gibi geldi gerçekten ve buraya damladım hemen. Her neyse gereksiz uzattım kusura bakmayın. Acaba seriyi nereden takip edebilirim? Bu kadar koyu bir takipçisi değilseniz çok takmayıp bilmiyorum derseniz sorun yok ama bir bilgi sahibiyseniz ve bilgilendirirseniz çok sevinirim. Gerçekten artık bünyeme zararlı olacak kadar bu konuya daldım. Vücuduma ve hayatıma resmen dert bindi. Gerçekten söylemek ve benzetme yapmak istemiyorum ama bu seri için harbi Uy*şturucu bağımlısına döndüm.

Neyse, teşekkür ederim.
Merhaba, öncelikle iyi günler, bende Total Drama Island'ı aynen sizin gibi uzun süre önce cartoon network adlı kanalda görmüştüm. İlerde bir şekilde Netflix'de karşıma çıkınca hatırladım. Görünce eskiden izlediğim zamanlar gözümün önünden film şeridi gibi geçti tabiri caizse 😀. Aynı şekilde izledikçe sevdim ve 2 sezon bitirdim ama bitmedi bir türlü. Artık yapmam gereken şeylerin önüne geçmeye başlamıştı gereğinden fazla vakit ayırıyordum. Ve bir süre boyunca izlemeyi bıraktım. Yanlış hatırlamıyorsam en son 4 ay önce izledim ve maalesef bu aralar izlemeye pek vaktim olmuyor neredeyse hiçbir şey izleyemiyorum, hatta Technopat'a eskisi gibi vakit ayıramıyorum. Boş vakit buldukça giriyorum. Her neyse konudan iyice saptım 🙂. Dediğim gibi bıraktım ve bıraktığımdan beri eskisi gibi izleme vaktim olmuyor.

Yazım hatalarım var ise özür dilerim ve aynı şekilde geç cevap verdiğim için de üzgünüm. Herkese iyi sosyaller.

Merhaba, öncelikle iyi günler, bende Total Drama Island'ı aynen sizin gibi uzun süre önce cartoon network adlı kanalda görmüştüm. İlerde bir şekilde Netflix'de karşıma çıkınca hatırladım. Görünce eskiden izlediğim zamanlar gözümün önünden film şeridi gibi geçti tabiri caizse 😀. Aynı şekilde izledikçe sevdim ve 2 sezon bitirdim ama bitmedi bir türlü. Artık yapmam gereken şeylerin önüne geçmeye başlamıştı gereğinden fazla vakit ayırıyordum. Ve bir süre boyunca izlemeyi bıraktım. Yanlış hatırlamıyorsam en son 4 ay önce izledim ve maalesef bu aralar izlemeye pek vaktim olmuyor neredeyse hiçbir şey izleyemiyorum, hatta Technopat'a eskisi gibi vakit ayıramıyorum. Boş vakit buldukça giriyorum. Her neyse konudan iyice saptım 🙂. Dediğim gibi bıraktım ve bıraktığımdan beri eskisi gibi izleme vaktim olmuyor.

Yazım hatalarım var ise özür dilerim ve aynı şekilde geç cevap verdiğim için de üzgünüm. Herkese iyi sosyaller.
Hayır çok teşekkür ederim. Vakit ayırdığınız için teşekkürler, iyi sosyaller size de.

Yeni konular

Geri
Yukarı