En çok tiksindiğiniz oyunlar

Herkes oyunu beğenilir beğenmeyebilir de. Mesela biri RDR 2'ye sövse @Lockheed saygı duyardı ama sen gömemezsin derse işler değişir.
Ben zaten kimseye öyle demem. Fakat bazı kullanıcılar oyunu beğenmediğini söylemek yerine benim oyun zevkime ana avrat girdiği zaman karşı çıkarım.

Herkes oyunu beğenilir beğenmeyebilir de. Mesela biri RDR 2'ye sövse @Lockheed saygı duyardı ama sen gömemezsin derse işler değişir.

Daha geçen tartıştık birisiyle sevmediği şeyleri söyledi RDR2 ile alakalı bende karşı argumanimi soyledim seviyeli bir şekilde tartıştık cikipta argüman sunmayan adamla tartışmaya gerek yok kültürü belli oluyor.

Outlast. Ben kavga, dövüş ve çatışmayı severim. Oyunda kaçıp durdum, yakalanınca da öldürüyor. Nasıl zoruma gitti, onun için nefret ettim.
Alacaktım, gameplay bakayım dedim, görünce ben sinir oldum, almadım. Fiyatları da cezbediyor, dün az kalsın alacaktım ikisini de, son anda vazgeçtim. 😁

Ben zaten kimseye öyle demem. Fakat bazı kullanıcılar oyunu beğenmediğini söylemek yerine benim oyun zevkime ana avrat girdiği zaman karşı çıkarım.
Doğrudur, RDR 2 ile adam fikirlerini söyleyip oyunu beğenmediğini söylerse saygı duyar insan ama "Moruk siz bu oyunu nasıl seviyorsunuz!" derse ona karşı çıkılması gerek.
Daha geçen tartıştık birisiyle sevmediği şeyleri söyledi RDR2 ile alakalı bende karşı argumanimi soyledim seviyeli bir şekilde tartıştık cikipta argüman sunmayan adamla tartışmaya gerek yok kültürü belli oluyor.
Hocam onlarla hiç uğraşmayacaksın, onlarda oyun kültürü denen şey yok.

Doğrudur, RDR 2 ile adam fikirlerini söyleyip oyunu beğenmediğini söylerse saygı duyar insan ama "moruk siz bu oyunu nasıl seviyorsunuz!" Derse ona karşı çıkılması gerek.
Hocam onlarla hiç uğraşmayacaksın, onlarda oyun kültürü denen şey yok.

Şeyden farkı yok bu tiplerin hocam pixelart oyun görünce çöp diyen sığ bir vizyona ve oyun kültürüne sahip hayatta tek başarısı PUBG'de aldığı 20 kill olan şahıslardan.

Şeyden farkı yok bu tiplerin hocam pixelart oyun görünce çöp diyen sığ bir vizyona ve oyun kültürüne sahip hayatta tek başarısı PUBG'de aldığı 20 kill olan şahıslardan.
Grafikleri mükemmel olup çok kötü olan oyunlar da var, mesela The Last Of Us Part 2. Pixelart olup mükemmel olan oyunlar da var, mesela Undertale. Grafik önemli ama her şey değil.

Grafikleri mükemmel olup çok kötü olan oyunlar da var, mesela The Last of Us part 2. pixelart olup mükemmel olan oyunlar da var, mesela Undertale. Grafik önemli ama her şey değil.

İşte varya böyle tipler hocam direk çöp diyen görünce hiçbir oyun kültürü olmayan içerikten ziyade grafiğe bakıp Call of Duty Warzone dünyanın en iyi oyunu diyen.

Geri
Yukarı