En çok tiksindiğiniz oyunlar

Stardoll başta masum bir kız oyunu gibi görünüyor ama çoğu kişinin tek amacı sevgili bulmak, başkalarıyla mesajlaşabiliyorsun. Oyunda partilere gidebiliyorsun bir keresinde biri benden numaramı istemişti.

Hocam BioShock infinite bağımsız fakat DLC'leri burial at sea direk ilk oyunun öncesini anlatıyor sağlam spoiler yersiniz ilk infinite oynayın sonra 1 sonra 2 sonra Burial at Sea.
Hocam BioShock infinite'i 6dk önce bitirdim. Ben böyle oyun oynamadım. Son sahnelerden hiçbir şey anlamadım. Ama anlamadan uyuyamam, mükemmel bir oyunmuş bu.

Değerli hocalarım oyunların hikayelerini yazılı sözlü anlatan bir şeyler/yerler varsa (Kitap özetlerinin anlatıldığı gibi) lütfen söyleyiniz. Oynamayanlar varsa kesinlikle tavsiye ederim. Mükemmel oyun gidin oynayın.

Growtopia.

Fazla bağımlılık yapıyormuş, görüntüsü berbat ötesi.
Arkadaşım oynuyordu, oyuna aptal gibi para yatırmıştı ve yanıma gelip "scam yedim" gibi saçma şeyler söylüyordu.

(Kendisiyle ilişkimi kestim, sorun yok :D.)

Growtopia'nın son 2 senesi (Ubisoft satın aldığı zamandan sonra) bu 2 sene dışında gayet güzel aslında. Şu anda tamamen para tuzağı ama önceden güzel oyundu.

Yeni konular

Geri
Yukarı