En çok tiksindiğiniz oyunlar

En nefret ettiğim ve tiksindiğim oyun Luigi´s Chronicles olabilir. 😀 Çok az oynanabilir ama bitirmeye çalışmak iyi bir fikir değil. 😀

En kötü bulduğum oyun ise Life is Strange olabilir. Daha kötü bir oyunla karşılaşmadım henüz.

Luigi´s Chronicles´i merak edenlere not: Videosunu falan izlemeyin. Direkt açın ve oynayın. O zaman anlarsınız ne demek istediğimi. 😀

Life is Strange´i merak edenlere not: Oynamayın. 🙂

Adam kendine göre öyle düşünmüş zaten her videosunda "bence" diyor. Yani yorumun biraz alakasız olmuş adamın kendi düşüncesi yani.

Edit: Konu eskiğmiş.

Evet :D. Şu an ben de hortlattım.
Growtopia.

Fazla bağımlılık yapıyormuş, görüntüsü berbat ötesi.
Arkadaşım oynuyordu, oyuna aptal gibi para yatırmıştı ve yanıma gelip "scam yedim" gibi saçma şeyler söylüyordu.

(Kendisiyle ilişkimi kestim, sorun yok :D.)
Hala hesabı kullanıyor musun bilmiyorum fakat 2 ay önce tekrar başladım. Farm yaptım falan, sonra tekrar sıktı, set yapıp oyunu bıraktım bugün. (Gelecek seneye tekrar yüklerim büyük ihtimal :D)
Konuyu hortlattım :D Ee, fikirleri değişen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant - LoL - CS:GO - Rocket League. Zamanla tiksindim çünkü cidden beni küfürbaz birine, sinir sahibi birine çevirdiler. Oynarken bile birine sataşma durumunda oluyordum. Rl'de şampiyonluğa kadar çıktım ama tiksindim artık. Oynamak istemiyorum.

Ek olarak o kadar kötü kitlelere sahipler ki özellik Türk olarak zevk alıp oynayamıyor, saçma egocu smurflerden geçilmediği için tat alamıyorsun.

Kim neden oynuyor, ona ne kazandırıyor bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı