En düşük komisyonla nereden Dolar alınır?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Ortalama 30 dolar alacağım. İş Bankası hesabımdan alırsam 13.9 civarından veriyor. Ayrıca satarken 13.4 gibiden satıyor. Vezneden alsam bunun kadar çekerler mi? Ya da nereden alayım kuyumcu falan en düşük komisyondan nerede bulurum?

Son düzenleme:
Ortalama 27 dolar alacağım. İş Bankası hesabımdan alırsam 13.9 civarından veriyor. Ayrıca satarken 13.4 gibiden satıyor. Vezneden alsam bunun kadar çekerler mi? Ya da nereden alayım kuyumcu falan en düşük komisyondan nerede bulurum?

Gündüz bankaların makas aralığı daha az olur Binance'den işlem yaparsan çok daha düşük komisyon ile alırsın.

Hafta içi iş saatleri içinde işlem yapın. Piyasa kapalıyken aradaki fark çok yüksek olur.
Gündüz bankaların makas aralığı daha az olur Binance'den işlem yaparsan çok daha düşük komisyon ile alırsın.
Aslında öğlen saatlerinde bakmıştım. Şimdi neredeyse 14 olmuş. Bu arada veznede ne kadar alır internette bulamadım. Bence kuyumcu da bankadan aşağı olmaz. Kızılay'da tanıdık kuyumcu var da oraya gidene kadar otobüs parası komisyonu alır bile. Bisikletim de yok malesef.

Aslında öğlen saatlerinde bakmıştım. Şimdi neredeyse 14 olmuş. Bu arada veznede ne kadar alır internette bulamadım. Bence kuyumcu da bankadan aşağı olmaz. Kızılay'da tanıdık kuyumcu var da oraya gidene kadar otobüs parası komisyonu alır bile. Bisikletim de yok maalesef.

Benim analiz ettiğim en düşük komisyonu Yapı Kredi alıyor Dolar'da 20 kuruş gibi bir komisyon 13.60 ise 13.80 civarından veriyor yani.

Geri
Yukarı