En fazla 1000 TL yazıcı tavsiyesi

Kratocius

Kilopat
Daha fazla  
1000 TL gibi bir bütçem var. Daha uygun fiyatlı da olabilir illa pahalı olacak diye bir zorunluluk yok. Günlük 10 sayfadan fazla basmayız. Hatta daha bile az. Tonerli ve kartuşlu farkını bilmiyorum. İşimi görsün, arıza görmesin, mürekkep donmasın, kısacası başımı ağrıtmasın yeter. Markası veya çok teknolojik bir şey olmasına gerek yok. Trendyol, Hepsiburada gibi bir yerden sipariş vereceğiz. Uzun süredir kendi kullandığınız bir yazıcıdan örnek verirseniz memnum olurum. Kendimin şu anda kullandığı HP marka bir tane var. Çok kaliteli değil. Durmadan arıza veriyor, kağıt olduğu halde yokmuş gibi davranıyor. Her hafta mürekkep doldurmaya gidiyoruz. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

Size lazer yazıcı tavsiye edebilirim. Toneri dolabilen bir yazıcı alırsanız, tercihen HP marka başınız daha az ağrır. Sitelerden ikinci el yazıcılarada bakabilirsiniz, az kullanılmış yazıcılar da listeleniyor. Kuzenime geçen ay bakarak bu şekilde tavsiyede bulunmuştum.

Ya dediğim gibi çok anlamıyorum. Daha önce kullandığınız ya da bir tanıdığınızın kullandığı bir yazıcı biliyor musunuz?
Merhaba,

Size lazer yazıcı tavsiye edebilirim. Toneri dolabilen bir yazıcı alırsanız, tercihen HP marka başınız daha az ağrır. Sitelerden ikinci el yazıcılarada bakabilirsiniz, az kullanılmış yazıcılar da listeleniyor. Kuzenime geçen ay bakarak bu şekilde tavsiyede bulunmuştum.

Ya dediğim gibi çok anlamıyorum. Daha önce kullandığınız ya da bir tanıdığınızın kullandığı bir yazıcı biliyor musunuz?

Merhaba,

Benim kullandığım HP DeskJet 2710'u önerebilirim. sizin verdiğiniz fiyatın yarısı ama gayet kaliteli bir yazıcı. Arkadaşlar daha iyisini önerebilir.

Benim kullandığım HP deskjet 2710'u önerebilirim. Sizin verdiğiniz fiyatın yarısı ama gayet kaliteli bir yazıcı. Arkadaşlar daha iyisini önerebilir.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Yazıcıyı inceledim fakat toner sıkıntı yaratıyor. Yazıcı için yorumlar genellikle doldurmaktan bıktık tarzında yorumlar olmuş. Aynı sorun bizde de var. Devamlı dolum yapmak hep maddi olarak hem de zaman olarak yorucu oluyor. Yine de teşekkürler aklımda bulunduracağım.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Yazıcıyı inceledim fakat toner sıkıntı yaratıyor. Yazıcı için yorumlar genellikle doldurmaktan bıktık tarzında yorumlar olmuş. Aynı sorun bizde de var. Devamlı dolum yapmak hep maddi olarak hem de zaman olarak yorucu oluyor. Yine de teşekkürler aklımda bulunduracağım.
Siyah XL destekliyor renkliyi hatırlamıyorum. Ama haklılar toneri çabuk bitiyor ama ben kişisel kullanım için aldığım için sorun yaratmıyor sizi bilmem belki kurumsaldır.

Siyah XL destekliyor renkliyi hatırlamıyorum. Ama haklılar toneri çabuk bitiyor ama ben kişisel kullanım için aldığım için sorun yaratmıyor sizi bilmem belki kurumsaldır.

Ne sıklıkla değiştiriyorsunuz ve ortalama ücret ne istiyorlar biraz bahseder misiniz? Kurumsal işler için kullanacağız fatura kesme gibi şeyler. Ama dediğim gibi 10 sayfayı geçmez günlük.

Ne sıklıkla değiştiriyorsunuz ve ortalama ücret ne istiyorlar biraz bahseder misiniz? Kurumsal işler için kullanacağız fatura kesme gibi şeyler. Ama dediğim gibi 10 sayfayı geçmez günlük.
Kartuşum şuanlık bitti. 118 sayfalık proje ödevim vardı onu yazdırdım ve internetten bulduğum bir kaç fotoğrafı En yüksek kalite olarak yazdırdığım için bitti. Toplam bunlardan 5 tane yazdırdım. 5 tanesinin 1 tanesine 10-20 normal sayfa desek 118+50=168 siz hiç böyle şeyler yazdırmayacağınız için sizinki zorlasanız 200'ü bulabilir ben kişisel kullanım için öneriyorum tabi ama siz bilirsiniz. PC'yi sıfırladığım için bu yazıcının hangi kartuş modelini desteklediğini unuttum maalesef ama siz detaylıca araştırırsanız bulabilirsiniz belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı