En Fazla 1000TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
1000TL

Kerem00

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
3
Merhaba, uzun ömürlü bir kulaklık arıyorum. Profesyonel olarak oyun oynamıyorum bu yüzden 7.1 çok önemli bir etken değil benim için. Genel ses kalitesi ve mikrofonu daha önemli. Masaüstü bilgisayar kullanıyorum bu yüzden jak ayırıcı ile gelmesi veya iki jak desteklemesi önemli. (USB de olabilir tabii ki jak olması zorunlu değil.) Kulak çevresi olmasını tercih ederim.

Son düzenleme:
HyperX Cloud II hakkında bir sürü kötü yorum gördüm ve desteğinin kesildiğini duydum bu yüzden almaya çekiniyorum açıkçası. Attığınız diğer kulaklık ise kulak üstü sanırım, kulak çevresi olursa daha rahat olacağını düşünüyorum, konuya bunu eklemeyi unutmuşum.

HP Omen mindframe çok iyi kulaklıktır 4.9 puanı var 5 üzerinden çok rahattır ayrıca soğutma sistemi var.
Bu kulaklığı bir araştırayım o zaman, öneriniz için teşekkürler.

Başka önerilere de açığım hala.

Kablosuz düşünür müsünüz?
Gecikme değeri çok fazla değilse ve wireless USB'si çok büyük değilse kablosuz da olabilir.

Gecikme değeri çok fazla değilse ve wireless USB'si çok büyük değilse kablosuz da olabilir.
Wireless alıcısı bu boyutta:

Corsair-HS70-wireless-dongle-min.jpg

Gecikme vs. olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de HS70 kullanmaktayım. 2.4 GHZ USB veri alıcısı eşliğinde, sesler kulaklığa iletildiği için herhangi bir gecikme söz konusu değil. Şarjı da ortalama 10 saat dayanmakta. Kablosuz düşünürseniz bu bütçeye HS70 dışında pek bir alternatif maalesef ki yok. Kulaklığın genel performansından memnun olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim. Sadece kulağınızı saran deri olduğu için uzun süreli kullanımda kulağınızda rahatsızlık oluşturabilir kulaklık. Bir de kulaklıkta dip ses mevcut, çoğu kişi de bundan şikayetçiydi beni rahatsız etmediği için dert etmedim. Zaten müzik falan açtığınızda hiç duyulmuyor bile, hiçbir şey açmadığınızda duyuluyor sadece.
Ayrıca belirtmeliyim ki HS70'ye sadece USB üzerinden ses bağlantısı kurulabilmekte. Jack girişi mevcut değil, dönüştürücülerle olabilir mi hiç denemedim bilgim yok.

Bir de alternatif kablosuz kulaklık olarak Cooler Master MH670 olabilir bu bütçe dahilinde.

Ben de HS70 kullanmaktayım. 2.4 GHZ USB veri alıcısı eşliğinde, sesler kulaklığa iletildiği için herhangi bir gecikme söz konusu değil. Şarjı da ortalama 10 saat dayanmakta. Kablosuz düşünürseniz bu bütçeye HS70 dışında pek bir alternatif maalesef ki yok. Kulaklığın genel performansından memnun olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim. Sadece kulağınızı saran deri olduğu için uzun süreli kullanımda kulağınızda rahatsızlık oluşturabilir kulaklık. Bir de kulaklıkta dip ses mevcut, çoğu kişi de bundan şikayetçiydi beni rahatsız etmediği için dert etmedim. Zaten müzik falan açtığınızda hiç duyulmuyor bile, hiçbir şey açmadığınızda duyuluyor sadece.
Ayrıca belirtmeliyim ki HS70'ye sadece USB üzerinden ses bağlantısı kurulabilmekte. Jack girişi mevcut değil, dönüştürücülerle olabilir mi hiç denemedim bilgim yok.

Bir de alternatif kablosuz kulaklık olarak Cooler Master MH670 olabilir bu bütçe dahilinde.
Kullanıcı deneyimi benim için çok önemliydi, deneyimlerinizi aktardığınız için teşekkürler. Ne kadardır kullanıyorsunuz kulaklığı? Kulaklığın uzun ömürlü olması önemli benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı