En fazla 15 bin TL'ye laptop önerisi

İlk linkteki HP'yi kullanmaktayım gayet güzel bir makine yazılım için kesinlikle RAM'i yükseltmelisin yoksa Visual Studio vs editörlerde gerçekten kafayı yersin tavsiyem 1. yi al 8 GB RAM daha tak kullanmaya devam et.

İlk linkteki HP'yi kullanmaktayım gayet güzel bir makine yazılım için kesinlikle RAM'i yükseltmelisin yoksa Visual Studio vs editörlerde gerçekten kafayı yersin tavsiyem 1. yi al 8 GB RAM daha tak kullanmaya devam et.
Benim de aklımda o cihaz kaldı fakat kimse hp markayı önermediği için uzak duruyorum ve birçok yerde ne game test nede inceleme videoları var, hp 4 +4 ram var ben buna 8 taksam 8 +4 şeklinde 12 gb olarak kullanabilirmiyim

Ekran sallanması gibi sebeplerden dolayı pek düşünmüyorum ve bütçeyi arttıramıyorum en fazla bu kadar.

Ekran sallanması yeni modellerinde biraz daha azaldı diye biliyorum, bütçe artmiyorsa attıklarınızin aradindan işlemci de Pavilion ekran kartında Acer daha iyi 75W Acer 60W Pavilion.

Victus bütçemi aşıyor önerdiğiniz model ise darboğaza sebep olabiliyor işlemci yüzünden

Ekran sallanması yeni modellerinde biraz daha azaldı diye biliyorum, bütçe artmiyorsa attıklarınızin aradindan işlemci de Pavilion ekran kartında Acer daha iyi 75W Acer 60W Pavilion.
Acer den çok fazla şikayet duydum o yüzden dolayı uzak duruyorum ki işlemci farkı daha önemli

Victus bütçemi aşıyor önerdiğiniz model ise darboğaza sebep olabiliyor işlemci yüzünden.

Yok vallahi kullanıyorum darbogaz problemi gormedim cok sukur.

Victus bütçemi aşıyor önerdiğiniz model ise darboğaza sebep olabiliyor işlemci yüzünden.

Acer'den çok fazla şikayet duydum o yüzden dolayı uzak duruyorum ki işlemci farkı daha önemli.

Dunya uzerinde sorunsuz makine yok ki.

Geri
Yukarı