En fazla 15 bin TL'ye laptop önerisi

Acer işlemci olarak diğer ürünlerin gerisinde ancak bahsettiğiniz problemler nedir? Kendim de kullandığım için bizzat merak ettiğiniz soruları cevaplayabilirim.

Acer işlemci olarak diğer ürünlerin gerisinde ancak bahsettiğiniz problemler nedir? Kendim de kullandığım için bizzat merak ettiğiniz soruları cevaplayabilirim.

Hocam merhaba Acer Aspire 7 kullaniyorsun nasilsin iyi misin Acer'e ön yargı nedir anlamadim fistik gibi cihaz @Recep Baltaş hocamiz abimizde iyi bilir Acer'i selam olsun ona.

Virç
Eski kasalarında ısınma problemi oluyormuş, o yüzden böyle bir önyargı oluşması normal bence.
Birçok yerde ışık sızması ve ölü piksel gibi sorunlar gördüm hem ondan dolayı hemde aynı fiyata daha güçlü işlemci alabilecekken neden onu tercih edeyim ki

Ve bahsettiğiniz modelin 3050 ti olan model 60 Walt olduğu için performansı 3050 ile aynı olacağını düşünüyorum, yukarı da linkini attığım acer modeli hakkında bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Virç
Birçok yerde ışık sızması ve ölü piksel gibi sorunlar gördüm hem ondan dolayı hemde aynı fiyata daha güçlü işlemci alabilecekken neden onu tercih edeyim ki

Ve bahsettiğiniz modelin 3050 ti olan model 60 Walt olduğu için performansı 3050 ile aynı olacağını düşünüyorum, yukarı da linkini attığım acer modeli hakkında bilginiz var mı?
Işık sızması olduğu doğru. Ancak bunun ips panellerin kronik sorunu olduğu söyleniyor. Ölü piksel benimkinde denk gelmedi.
Ekran kartı 75W bu arada. Nitro 5 AN515-55
Burdan bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı