En Fazla 1500 TL Arası Cep Telefonu Tavsiyesi

Hangisi Daha İyi

• Discovery Elite

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    6
  • Anket kapandı .

Onur Özgür

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bütçem 1300 tl- 1500 tl
Discovery Elite 32 GB ve LG G2 16 GB arasında kaldım.Sizce hangisi daha iyi veya bu fiyat aralığında başka önerebileceğiniz Telefon var mı ?

Çöp telefon olan Discovery'yi eledik mi LG kalıyor. Zaten Discovery, LG G2 ile kıyaslanamaz bile. LG G2 32 GB öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınma sorunu, teknik servis rezaleti, bir süre sonra kasma vs. sorunları olduğu zaman göreceksin ne olduğunu. Ayrıca donanımı güzel diye telefon alınmaz.

Recep abi yorum yazdığın için teşekkürler.Peki LG G2 16 GB ile 32 GB arasında sizce bir fark varmıdır ?(Kapasite dışında)
Not:Telefondan pek anlamam kusura bakmayın cahillik etmişim istemeden.

Hayır yoktur. Fakat LG G2'de SD kart desteği olmadığından dolayı 32 GB almanızı öneririm. Tabi bu söylediğim film ve çok fazla oyun yükleyecekseniz geçerli.

Şimdi kardeşim oyumuzu LG G2 ye verdik ama sanma ki G2 çok iyi onun da eksikleri var. Bence o 32 gb özgür takılmana ve telefondan keyif almana engel olabilir. Tabi bu telefonu nasıl kullanacağına bağlı. Bir LG G2 32 gb kullanıcısıyla bu konuyu konuşmuştum. Sana onun söylediklerini aynen aktarıyorum. Arkadaşımız LG G2 cihazında 6-7 oyun,500 den fazla mp3,10 kadar hepimizde olan uygulama ve 100 den fazla resim olduğunu geriye ise 7 gb lik boş bir alanın kaldığını söyledi. Ayrıca 10 dakikalık bir full hd (1080p) videonun 1400 mb yer tuttuğunu söyledi ki orda bir durdum. Arkadaş zaten kaldı 7 gb ım yani 50 dakka video çeksem boş alanım (7 gb) tamamen doluyor ee ben daha film atmadım o_O Derken listemde 1. sırada olan bu ürün maalesef 2. sıraya belki 3. sıraya düştü. Bence sen de bir düşün..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı