En fazla 1700 tl telefon önerisi

Hangi telefonu alsam

• Oy verenlerin toplamı
    9
  • Anket kapandı .
Kardeşim bana sorarsan Elite al testlerde Note 3 ile aynı puanları alıyorlar 3 aşağı 5 yukarı. Fiyat performans olarak çok iyi. Ha şunu diyorsan daha güncel kalsın, biraz daha sağlam, biraz daha sensör gibi vs. özellikler olsun istiyorsan Note 3 al ama işlemci bakımından güç bakımından pek fark yok sadece kasa uygulama vs. gibi farklılıklar var bide Samsung isim yapmış diye ön planda. :D

iPhone 6 bekleyebilir misiniz? Büyük ekran seviyorsan iPhone 6 alabilirsin. iPhone 5'in ekranı küçük. Senin için sıkıntı olmazsa al. Android zamanla yavaşlayan bir OS. Note 3 ''hayvan'' gibi donanıma sahipken iPhone 5 ondan daha hızlı çalışıyorsa sorun Android.

Kardeşim bana sorarsan Elite al testlerde Note 3 ile aynı puanları alıyorlar 3 aşağı 5 yukarı. Fiyat performans olarak çok iyi. Ha şunu diyorsan daha güncel kalsın, biraz daha sağlam, biraz daha sensör gibi vs. özellikler olsun istiyorsan Note 3 al ama işlemci bakımından güç bakımından pek fark yok sadece kasa uygulama vs. gibi farklılıklar var bide Samsung isim yapmış diye ön planda. :D
Arkadaşın dediklerini okusan iyi olur. @Hasan

Olay şudur hocam. Stabil bir telefon mu istiyorsun? 6 ayda yavaşlamasın mı diyorsun? O zaman ya IOS ya da WP alacaksın.
Kesin Android diyorsan da hepsinde neredeyse aynı donanım. Gidip elinde bakarsın "Bu olsun, sar şundan bi' tane" dersin, biter.

Söz konusu telefonlar G2, Note 3, Z1.

Ya burada gelip Elite önermeyin, üzülüyorum. :mad: Her şey performans değil. Eşeğe altından semer vursan yine eşektir.
Senin gibi dünyaya at gözlüğü ile bakan insalar yüzünden diğer markalar 40 takla atsalarda hep geri planda kalıyorlar yazık... Ben Elite mi kullanıyorum, hayır Iphone 5s kullanıyorum ama ortalığa çıkıpta başka markaları kötülemiyorum onların emeklerine yazık. Git 2 dk Elite özelliklerini öğren gel !

Senin gibi dünyaya at gözlüğü ile bakan insalar yüzünden diğer markalar 40 takla atsalarda hep geri planda kalıyorlar yazık... Ben Elite mi kullanıyorum, hayır Iphone 5s kullanıyorum ama ortalığa çıkıpta başka markaları kötülemiyorum onların emeklerine yazık. Git 2 dk Elite özelliklerini öğren gel !

Özellikleri konusunda üstüne yok bu telefonun burada tartıştığımız özelliklerinin yanı sıra telefonun genel dırumu.

Abim ben telefonu kullandım. İnternetten özelliklerine bakarak olmuyor.

Olay şudur hocam. Stabil bir telefon mu istiyorsun? 6 ayda yavaşlamasın mı diyorsun? O zaman ya IOS ya da WP alacaksın.
Kesin Android diyorsan da hepsinde neredeyse aynı donanım. Gidip elinde bakarsın "Bu olsun, sar şundan bi' tane" dersin, biter.

Söz konusu telefonlar G2, Note 3, Z1.
Dediğiniz gibi stabil olması benim için çok önemli o zaman ya WP ya da İOS alıcağım.
Peki İphone 5 iyi bir şeçim mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı