En fazla 2000 TL'ye direksiyon seti önerisi

EASUN

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2.el ya da sıfır Max 2K'ya kadar (ama aşağısı olursa daha iyi olur) direksiyon seti önerilerinize açığım.
ETS ve Assetto Corsa tarzı oyunlar için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam G25 her yerde araştırdım ancak bu fiyata bulunmasının imkanı yok.
Hocam bu fiyat bandında debriyaj pedalı olan direksiyon seti var mı ? Birde başka bir konuda bir soru sormuştum ama tam cevap bulamadım. Benim bilgisayarımda 2 usb portu var.ama alacağım kulaklık Mouse ve klavye de usb girişli. Bu yuzden usb çoklayıcı almayı düşünüyorum ve 2 model arasında kaldım . Ugreen 2.0 çoklayıcı ve 3.0 çoklayıcı. Sadece klavye Mouse ve kulaklık için 3.0 almaya gerek var mı ? Hepsi rgb li olduğu için 2.0 da sorun çıkar mı
Klavye :gamenote kb857l
Mouse :Asus rog keris
Kulaklık :gamenote H2002p

Hocam bu fiyat bandında debriyaj pedalı olan direksiyon seti var mı? Bir de başka bir konuda bir soru sormuştum ama tam cevap bulamadım. Benim bilgisayarımda 2 USB portu var. Ama alacağım kulaklık Mouse ve klavye de USB girişli. Bu yuzden USB çoklayıcı almayı düşünüyorum ve 2 model arasında kaldım. Ugreen 2.0 çoklayıcı ve 3.0 çoklayıcı. Sadece klavye Mouse ve kulaklık için 3.0 almaya gerek var mı? Hepsi RGB'li olduğu için 2.0 da sorun çıkar mı
Klavye: Gamenote KB857l
Mouse: ASUS ROG keris
Kulaklık: Gamenote H2002p

İsterseniz DFGT direksiyonu ile G25 pedallarını ayrı ayrı alabilirsiniz debriyaj istiyorsanız. Bu arada garantiye almak için 3.0 almanız daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı