En fazla 2000TL telefon önerisi

masterboy

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, biraz araştırma yaptım ve pazartesi günü Xperia Z5 Compact almaya gittik, vatan bimeks teknosa vs hepsini gezdim ve şubelerinde olmadığını isterseniz getirtiriz dediler, bugün gittiğimde satışı durdurulmuş gibi bir şey dediler. Neyse Vatan'da babamı z5 için ikna etmeye çalışırken dün baktığımda z5'in fiyatı 2200 veya 2300 idi orada 2500 dediler ben de almak istemedim teknosa'ya falan bakmadan eve geldim.
Cumartesi günü teknoloji mağazalarını gezip 2000-2200'e bulabilirsem z5 alacağım fakat bulamaz isem bir telefon almalıyım şu an telefonum yok. Telefonda instagram twitter whatsapp skype mail bazen de satranç falan oynarım. En önemli şeyler kamera ve şarj benim için. (3 senedir iPhone 4s kullanıcıyım)
iPhone se ekrandan dolayı düşünmüyorum.
Lg g4'ü düşündüm ama belli bir süre sonra anakartta sorun çıkıyor dediler.
Samsung alırsam 2-3 yıl kullanamam diye düşünüyorum.
Sony Xperia M5 - Lenovo vibe p1 şu an bunları düşünüyorum, arkadaşım Vibe p1 kamerasını iyi olmadığını söyledi ama bataryası da gayet iyi bilemedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum, iyi akşamlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı