En fazla 28.000 TL'ye laptop önerisi

CosmoNova

Hectopat
Arkadaşım için açıyorum konuyu. Laptopu kullanma amacı oyun ve yazılım. Excalibur'un 4060'lı G870 modelini sormuştu ancak Technopat kullanıcısının cevabı bellidir buna :)

Arkadaşım için açıyorum konuyu. Laptopu kullanma amacı oyun ve yazılım. Excalibur'un 4060'lı G870 modelini sormuştu ancak Technopat kullanıcısının cevabı bellidir buna :)

Forumda önerilmiyor genel olarak zaten malzeme ve soğutma kalitesi berbat oluyor o yüzden arkadaşıma da önermek çok istemiyorum.
Forumda önerilmemesinin sebebi bir şahısın bile sorgulamaması. "Biz bunu önermiyoruz da, kaynak ne ben bunu deneyimlemedim de nasıl bu kadar emin konuşuyorum" diye sorgulasalar bitecek olay. G770 gibi Clevo modeller olmasa Excalibur tongfang Monster gibi olacak ama işte millet deneyimlemeden konuşuyor. Neyse soğutma kalitesi iyi kuzenimde var cihaz malzemeden kastınız nedir bilmiyorum ama kasa normal Clevo değil Quanta.

Forumda önerilmemesinin sebebi bir şahısın bile sorgulamaması. "biz bunu önermiyoruz da, kaynak ne ben bunu deneyimlemedim de nasıl bu kadar emin konuşuyorum" diye sorgulasalar bitecek olay. G770 gibi Clevo modeller olmasa Excalibur Tongfang Monster gibi olacak ama işte millet deneyimlemeden konuşuyor. Neyse soğutma kalitesi iyi kuzenimde var cihaz malzemeden kastınız nedir bilmiyorum ama kasa normal Clevo değil quanta.

Arkadaşımla konuştum soğutma çok umurunda değilmiş soğutucu alacakmış zaten her türlü laptop modeli ne olursa olsun zaten bu fiyat bandında başka alternatif yok gibi 4060 olarak.

Arkadaşımla konuştum soğutma çok umurunda değilmiş soğutucu alacakmış zaten her türlü laptop modeli ne olursa olsun zaten bu fiyat bandında başka alternatif yok gibi 4060 olarak.
Soğutma umurunda olmalı, 95 derece üstü olursa uzun vadede üzer. Soğutması ciddi kötü olan cihazı soğutucu kurtarmaz.

Geri
Yukarı